Глукоманан

525 ден

Availability: In stock

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

14 искуства за Глукоманан

4,9
Based on 14 reviews
5 ѕвезди
92%
4 ѕвезди
7%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Gjorgji Kostovski (потврден корисник)

  top proizvod

  2 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Mirjana Stevanoska (потврден корисник)

  Proizvodite se odlicni i im gi preporacuvam na site od pricina sto gi koristam podolg period i sum prezadovolna

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Hristina Vasileva (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Марија (потврден корисник)

  Делува беспрекорно 🙂

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Hristina Vasileva (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Afrodita Todorovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Zharko Cvetanoski (потврден корисник)

  Super

  0 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Violeta Bogdanovska (потврден корисник)

  Glukomanot go koristam zaedno vo kombinacija so Garsinija i mi pomaga vo namaluvanje na kilogramite.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Васко Јошески (потврден корисник)

  Odlicnoo

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Цаци Влашевска (потврден корисник)

  Одлично се сите производи,презадоволна сум!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 12. 4 out of 5

  David Denkovski (потврден корисник)

  fino

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  tome jovanov (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 14. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Производот е одличен, но не сум задоволна од услугата на алфалаб. Не одговарате на пораки и телефонски повици.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Глукоманан – 500mg
Микрокристална целулоза
Органски магнезиум
стеарат и желатин

Препорачана доза: Како диететски производ се препорачува по 6 капсули дневно, по 2 капсули пред секој оброк .
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: