Хелиран Калциум

250 ден

Availability: Потрошено

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

2 искуства за Хелиран Калциум

5 ѕвезди
50%
4 ѕвезди
50%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno

  Дали мислењето ви помогна?
 2. 4 out of 5

  Margareta Krsteska (потврден корисник)

  Прецизни вокумуникацијата, доделен попуст, точна достава.
  Добар состав на производите.

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Калциум 500
Целулоза микрокристална
Магнезиум
Силициум

Препорачана доза: 2 таблети дневно.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: