Хелиран магнезиум

Хелиран магнезиум

250 ден

Availability: Потрошено

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

7 искуства за Хелиран магнезиум

5 ѕвезди
85%
4 ѕвезди
14%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Тони Ташов (потврден корисник)

  Уште не сум ги добил.. Ама претходно сум ги користел.. Одлични се.. Само што од кај вас се поевтини.. Одлични сте.. Во однос на квалитет и цена

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Допрва ќе видиме колкав е квалитетот на производот

  Дали мислењето ви помогна?
 3. 5 out of 5

  Suzana R. (потврден корисник)

  Redovno go koristam magneziumot i mislam mojot son e podlabok i po kvaliteten.Vo periodot na menopauzata mnogu mi pomaga.

  Дали мислењето ви помогна?
 4. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno

  Дали мислењето ви помогна?
 5. 4 out of 5

  Eli (потврден корисник)

  Брз ефект

  Дали мислењето ви помогна?
 6. 5 out of 5

  Gosevska S. (потврден корисник)

  Go preporacuvam

  Дали мислењето ви помогна?
 7. 5 out of 5

  Оливера Василевска Данев (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Хелиран магнезиум – 300mg
Микрокристална целулоза
Магнезиум стеарат од растително потекло
Силициум диоксид

Препорачана доза: Како диететски производ се препорачува по една (1) таблета дневно.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: