Јаболков Оцет

Јаболков Оцет

365 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

4 искуства за Јаболков Оцет

 1. 5 out of 5

  s c (потврден корисник)

  Neophoden

  Дали мислењето ви помогна?
 2. 4 out of 5

  ORCE Z. (потврден корисник)

  Dobar e,no treba da ima i pakuvanje so mesecna doza.Na primer pakuvanje od 45 kapsuli za pola mesec i od 90 kapsuli za cel mesec.Ova od 50 nema nikakva logika,brojot 50 ne e delliv so 3,a se dozira 3×1 dnevno…

  Дали мислењето ви помогна?
 3. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  nisto posebno kako site preparati za slabeenje

  Дали мислењето ви помогна?
 4. 5 out of 5

  Ilija T. (потврден корисник)

  OK.

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Јаболков оцет 40%
Микрокристална целулоза
Органски магнезиум стеарат
Желатин

Препорачана доза: Како диететски производ се препорачува по 3 капсули дневно, после јадење.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: