Калциум & Витамин Д + Магнезиум

235 ден

Availability: Потрошено

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

12 искуства за Калциум & Витамин Д + Магнезиум

5 ѕвезди
91%
4 ѕвезди
0%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
8%
 1. 5 out of 5

  Toni Stefanov (потврден корисник)

  Прекрасно и квалитетно

  Дали мислењето ви помогна?
 2. 5 out of 5

  Suzana R. (потврден корисник)

  Go koristam poradi periodot vo koj se naogam, vo menopauza.Za preventiva od osteoporoza. 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
 3. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno

  Дали мислењето ви помогна?
 4. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 5. 5 out of 5

  Jovce Sarafiloski (потврден корисник)

  Odlicni ima efekti

  Дали мислењето ви помогна?
 6. 5 out of 5

  Milka DUJKOVIK (потврден корисник)

  Proizvodot e odlichen calciumot i vitaminD e toa sto mi e potrebno vo ovoj period Fala

  Дали мислењето ви помогна?
 7. 5 out of 5

  Даниел (потврден корисник)

  Производот е одличен додаток на исхраната!

  Дали мислењето ви помогна?
 8. 5 out of 5

  Jelena Filipovska (потврден корисник)

  Top proizvod 3 vo 1 go koristam za dete od 8godisna vozrast

  Дали мислењето ви помогна?
 9. 5 out of 5

  Јасмина Мишоска (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 10. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
 11. 1 out of 5

  Elena Petreska (потврден корисник)

  Ne gi dobiv

  Дали мислењето ви помогна?
 12. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  super se

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Калциум – 200mg
Витаминд Д3 – 0.003mg
Магнезиум – 60.3mg

Препорачана доза: По една (1) таблета дневно.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: