Л-Аргинин

325 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

17 искуства за Л-Аргинин

4,8
Based on 17 reviews
5 ѕвезди
76%
4 ѕвезди
23%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Dusko Dimitrovski (потврден корисник)

  супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Трајанче Ангеловски (потврден корисник)

  Одличен производ, препорачувам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  Soprugot pocna da gi koristi, naskoro ke imame se nadevam pozitiven efekt.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 4 out of 5

  Igor Krstevski (потврден корисник)

  L

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 4 out of 5

  Robert R. (потврден корисник)

  Изгледа добро

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Igor Simonov (потврден корисник)

  Mnogu zadovolen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Kosta (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Sasho Koneski (потврден корисник)

  Odlicen proizvod.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Dusko (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Ivana T. (потврден корисник)

  Топ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 12. 4 out of 5

  Искра Б. (потврден корисник)

  Ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  Altrim Halimi (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 14. 5 out of 5

  Бранко А. (потврден корисник)

  ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 15. 5 out of 5

  Ana (потврден корисник)

  Одлични

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 16. 4 out of 5

  David Denkovski (потврден корисник)

  dobro

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Лидија Јовановска (потврден корисник)

  Многу се добри,еве уште си ги пијам….

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Л-аргенин 500mg
Желатин

Препорачана доза: Една (1) капсула дневно.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: