Л-Аргинин

325 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

5 искуства за Л-Аргинин

5 ѕвезди
60%
4 ѕвезди
40%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
Showing 3 of 5 reviews (5 star). See all 5 reviews
 1. 5 out of 5

  Dusko Dimitrovski (потврден корисник)

  супер

  Дали мислењето ви помогна?
 2. 5 out of 5

  Трајанче Ангеловски (потврден корисник)

  Одличен производ, препорачувам

  Дали мислењето ви помогна?
 3. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  Soprugot pocna da gi koristi, naskoro ke imame se nadevam pozitiven efekt.

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Л-аргенин 500mg
Желатин

Препорачана доза: Една (1) капсула дневно.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: