Л-Карнитин

Л-Карнитин

405 ден

Availability: Потрошено

Опис

Коринсиците кои го користат овој производ исто така користат: Nature Essential – Гарсинија Камбоџа, Nature Essential – Глукоманан, Dr. Viton – Магнезан Гел, Dr. Viton – Magnezan C

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

4 искуства за Л-Карнитин

5 ѕвезди
100%
4 ѕвезди
0%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Сашо Лазароски (потврден корисник)

  Супер!!

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
 3. 5 out of 5

  Vase Boskovski (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 4. 5 out of 5

  Aneta Arizankoska (потврден корисник)

  Добро

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Л-карнитин – 450mg
Желатин

Препорачана доза: 3 капсули дневно, по една (1) после секој оброк.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: