Масло од лук

260 ден

Availability: Потрошено

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

4 искуства за Масло од лук

5 ѕвезди
100%
4 ѕвезди
0%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Aleksandar Kedijoski (потврден корисник)

  Одличен производ со брза и навремена испорака. Доклку сакате да консумирате лук поради бенефитите кои ги има, а не сакате да мирисате одличен суплимент за секојдневна употреба.

  Дали мислењето ви помогна?
 2. 5 out of 5

  Klimentina (потврден корисник)

  Добро

  Дали мислењето ви помогна?
 3. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
 4. 5 out of 5

  Robert R. (потврден корисник)

  Одличен продукт, ќе купам повторно.

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Масло од лук – 1000mg
Антиоксиданси
Обвивка (желатин и глицерин)

Препорачана доза: Како диететски производ се препорачува по 1 капсула дневно.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.
Производот има тампер заштита- да не се користи доколку е оштетена фолијата под капачето.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: