-40%

Ресвератрол

359 ден 215 ден

Availability: In stock

Опис

Nature Essential – Resveratrol

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

12 искуства за Ресвератрол

 1. 5 out of 5

  Viktor Galeski (потврден корисник)

  Одлична замена за Росвера – која целосно ја отфрлив од употреба.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  stojanka (потврден корисник)

  И за овој производ само пофални зборови како и за сите други производи од Вашата палета кои ѓи користам јас и мојата фамилија ,а им ѓи препорачувам и на сите луѓе.

  Дали мислењето ви помогна?
 3. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
 4. 5 out of 5

  Natasa Raseva (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 5. 5 out of 5

  Tatjana Jakimov (потврден корисник)

  Go zedov za zamena na statini…po preporaka od zadovolni klienti…se nadevam so proverkata ke bidat rezultatite dobri…

  Дали мислењето ви помогна?
 6. 1 out of 5

  Zoran Inovski (потврден корисник)

  Seuste ne mozam da ocenam

  Дали мислењето ви помогна?
 7. 4 out of 5

  Viktor Galeski (потврден корисник)

  Го користам како замена за лекови и помага

  Дали мислењето ви помогна?
 8. 5 out of 5

  Mira Vidanovska (потврден корисник)

  odlicna podrska koga se raboti za jacenje na imuniot sistem za sekoj

  Дали мислењето ви помогна?
 9. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Количината на капсули што треба да се испијат дневно е доста голема, па тешко може да се осети резултатот од една или две дози

  Дали мислењето ви помогна?
 10. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
 11. 5 out of 5

  Виктор Галески (потврден корисник)

  Бидејќи имав малку зголемени маснотии докторот ми препиша росверта, целосно го заменив со ресвератрол кој го земем неколку години во комбинација со артичока.

  Дали мислењето ви помогна?
 12. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Очекувам подобрување

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Боровинка – 145mg
Ектракт од семе од грозје – 50mg

Препорачана доза: 6 капсули дневно, по две (2) со оброк.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: