Зелен Чај Екстракт

Зелен Чај Екстракт

360 ден

Availability: Потрошено

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

1 искуство за Зелен Чај Екстракт

5 ѕвезди
0%
4 ѕвезди
0%
3 ѕвезди
100%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
  1. 3 out of 5

    Anonymous (потврден корисник)

    👍🏼

    2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Зелен чај – 400mg
Желатин

Препорачана доза: Како диететски производ се препорачува по 2-3 капсули дневно, по една капсула пред јадење.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: