Oxygen Bubble Mask

490 ден

Опис

Dr. Viton – Oxygen Bubble Mask е најзабавната маска за лице која длабински ја чисти твојата кожа. Откако ќе нанесете подебел слој на лицето за 15 минути почнува да прави меурчиња, а вие ќе почувствувате нежно, но пријатно скокоткање што е знак дека маската делува.

Кислородните меурчиња заедно со јагленот од бамбус започнуваат темелно да ја чистат кожата навлегувајќи длабоко во порите на кожата чистејќи ги темелно.

Бентонит глината навлегува длабоко во порите и ги извлекува токсини и нечистотиите длабоко од порите на кожата, а екстрактот од калинка со неговата антиоксидативна моќ ја регенерира кожата комплетно.

Екстрактите од портокал и лимон и ја враќаат свежината на кожата, ја прават блескава и сјајна. Ја штитат кожата од слободните радикали кои предвремено ја стареат, а притоа и го активираат колагенот.

Есенцијалното масло од Бергамот ја подобрува еластичноста на кожата и ги минимизира порите на лицето. Притоа одлично делува против појава на здодевните мали акни.

Есенцијално масло од Еукалиптус кое исто така е дел од составот на Dr. Viton – Oxygen Bubble Mask ќе ја ревитализира кожата, а притоа ќе ја подобри циркулацијата на кожата на лицето.

Третманот завршува со моќното делување на Алое Вера која со нејзините антибактериски својства помага во контрола и намалување на бактериите што предизвикуваат акни на твоето лице. Го намалува природното црвенило на кожата и ја хидрира длабински сувата кожа.

Dr. Viton – Oxygen Bubble Mask покрај тоа е забавна е и неверојатно моќна маска со внимателно селектирани состојки од природата во служба на убавата и здрава кожа.

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

201 искуство за Oxygen Bubble Mask

4,8
Based on 201 reviews
 1. 5 out of 5

  Христо Ѓуракоски (потврден корисник)

  Благодарам што постоите

  17 од 22 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Aleksandra Hambova (потврден корисник)

  Odlicno proizvodi, provereni I kvalitetni👌

  10 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Marina Jovanova (потврден корисник)

  Супер

  7 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Perunkovska (потврден корисник)

  *пре•до•бро*

  8 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Лепа angelkovska (потврден корисник)

  Top

  5 од 6 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super Maska pogodna posle, interesen izgled so I zabava so nea 😁

  6 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 7. 4 out of 5

  Tanja (потврден корисник)

  Еднаш ја пробав до сега, и навистина функционира како во описот… нема негативна реакција на кожата… ќе продолжам да ја користам зошто до сега оваа е најлесно употреблива маска што сум ја имала… и единствена што покажува дека нешто се случува…

  9 од 11 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Viktorija Carik (потврден корисник)

  Maskata e odlicna, ima rezultati uste posle prvoto koristenjeod

  5 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одлично го чисти лицето

  4 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Најдобро нешто за вашето лице..

  2 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  milena (потврден корисник)

  super proizvod, odlicno go cisti moeto lice a po upotreba kozata e meka i sjajna

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 12. 5 out of 5

  Riste Jovanov (потврден корисник)

  Super

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  Milica L. (потврден корисник)

  Одлична е, нешто ново на нашиот пазар.

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 14. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Maskata e prekrasna

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 15. 5 out of 5

  Martina K. (потврден корисник)

  👍🏻

  2 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ја препорачувам. Уште на првото користење осетив резултати.

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 18. 5 out of 5

  Ivana Popov (потврден корисник)

  Маскава е супер уште од првото нанесување мојата кожа стана помазна,почиста и поблескава. Топло ја препорачувам на сите .За поубаво и почисто лице – Oxygen Bubble Mask 😘

  5 од 6 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 19. 5 out of 5

  Teodora Ilievska (потврден корисник)

  Super

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 20. 5 out of 5

  Igor C. (потврден корисник)

  Proizvodite se top

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 21. 5 out of 5

  Angela (потврден корисник)

  Maskata e predobra

  3 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 22. 5 out of 5

  Svetlanka S. (потврден корисник)

  Изненадувачки добар третман. Иако скокоткаше повеќе од колку што очекував сепак за резултатот вредеше.

  5 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 23. 5 out of 5

  Ana Mitrevska (потврден корисник)

  Одлична е

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 24. 5 out of 5

  Ivana Maksimova (потврден корисник)

  Ubava e I cisti ubavo,liceto posle maskata e cisto I nezno

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicna

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 26. 5 out of 5

  Марјан Бебекоски (потврден корисник)

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 27. 5 out of 5

  Rada (потврден корисник)

  Odlicna

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 28. 5 out of 5

  Blagorodna Dimitrievska (потврден корисник)

  najbrzi i najdobri

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 29. 5 out of 5

  Teodora (потврден корисник)

  Super proizvod

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 30. 5 out of 5

  Aneta Arizankoska (потврден корисник)

  Odlicno

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 31. 5 out of 5

  Бојана (потврден корисник)

  Super proizvod

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 32. 5 out of 5

  Eli S. (потврден корисник)

  Забавна и лесна маска за употреба која дава резултати. Ги чисти порите.

  4 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 33. 5 out of 5

  Ermira Besimi Ibishi (потврден корисник)

  Prekrasna maska

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 34. 5 out of 5

  Бојана А. (потврден корисник)

  👌🏻

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 35. 5 out of 5

  Angela S. (потврден корисник)

  Supeeer! Kozata e premeka

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 36. 5 out of 5

  Hristina Dimitrieska (потврден корисник)

  Oдличнa е бaш кaкo штo е нaпишaнo …уживaм вo тие 15 мин.зa мене кoгa јa кoристaм 🙂

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 37. 5 out of 5

  Stefani A. (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna od maskata

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 38. 5 out of 5

  Mirjana Rakonjac Dejanovska (потврден корисник)

  Prekrasna i lesna maska,dava osvezuvacko cuvstvo na kozata i navistina cuvstvuvas kako kozata dise…najubavo od se e procesot so meurcinja..nesto novo za mene i navistina uzivav.Definitovno bi ja kupila povtorno a veke ja preporacuvan na site mou drugarki 😀

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 39. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 40. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 41. 5 out of 5

  Наташа (потврден корисник)

  Преубава маска

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 42. 5 out of 5

  Svetlana Aleksoska (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 43. 5 out of 5

  Адиса (потврден корисник)

  Уште ја немам пробано, ама едвај чекам 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 44. 5 out of 5

  Светлана (потврден корисник)

  Производот е одличен,после користење одма се чувствува промена на лицето помеко,убаво.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 45. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlichno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 46. 5 out of 5

  Emi Z. (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 47. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одлична

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 48. 5 out of 5

  Ivana s. (потврден корисник)

  Odlichno👌

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 49. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 50. 5 out of 5

  Slagjana P. (потврден корисник)

  Maskata e navistina efikasna i dava odlicni rezultati

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 51. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ne ja dobiv narackata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 52. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одлицна е.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 53. 5 out of 5

  Angela (потврден корисник)

  Preubava e.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 54. 5 out of 5

  Мери Николова (потврден корисник)

  Од сите производи сум задоволна и редовно ги порачувам 🍀

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 55. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👌

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 56. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Супер производ!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 57. 5 out of 5

  Sanja (потврден корисник)

  Prekrasna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 58. 5 out of 5

  Marija (потврден корисник)

  neobicno ubavo iskustvo

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 59. 4 out of 5

  Марина (потврден корисник)

  Добра е, чисти и освежува и многу е забавна 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 60. 5 out of 5

  Emilija Cacanoska (потврден корисник)

  Неверојатно помага во борбата со акни и црвенило на кожата, а чувството на нежно скокоткање на кожата додека делува е многу пријатно. Одличен производ!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 61. 5 out of 5

  Трајанка Тасева (потврден корисник)

  I ovaa maska ja probav perfektna e … mi go odmara liceto, mi go opusta svezina imam i sjaj nekako mi go nema umorot na liceto…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 62. 5 out of 5

  Vesna Mladenovska (потврден корисник)

  Odlichna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 63. 3 out of 5

  Sonja (потврден корисник)

  ocekuvav posilen efekt na cistenje

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 64. 5 out of 5

  Kamelija (потврден корисник)

  Одлична маска за лице. Ефектот се гледа веднаш. Топло го препорачувам поготово за лица со масна Т зона.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 65. 5 out of 5

  Irina Andonova Tancheva (потврден корисник)

  Го препорачувам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 66. 3 out of 5

  Ивана Стојаноска (потврден корисник)

  Не гледам некоја промена.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 67. 5 out of 5

  Биљана Стојановска (потврден корисник)

  Океј е

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 68. 5 out of 5

  Katerina Gligorova (потврден корисник)

  Odlicna maska

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 69. 5 out of 5

  Gordana V. (потврден корисник)

  Nesekojdnevna maska. Se oseka kako “raboti” maskata so sitnoto peckanje na liceto i ja pravi mnogu nezna kozata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 70. 5 out of 5

  Ива (потврден корисник)

  Одлична маска која веднаш дава резултати 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 71. 5 out of 5

  Vesna (потврден корисник)

  Nov proizvod na pazarot i mnogu efikasen!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 72. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ne koristam cesto.Samo probav.Zadovolen.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 73. 5 out of 5

  Monika Maneva (потврден корисник)

  Одлична

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 74. 5 out of 5

  Zorana G. (потврден корисник)

  Одлично го чисти лицето

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 75. 5 out of 5

  Mirjana Risteska (потврден корисник)

  Кожата ја прави мека и ја освежува

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 76. 4 out of 5

  Nadica (потврден корисник)

  Interesna e maskata za koristenje no ne e bash toj miracle work sto pisuva vo description

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 77. 5 out of 5

  Zlata Vasevska (потврден корисник)

  fantasticna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 78. 5 out of 5

  stanka troshanovska (потврден корисник)

  една забелешка:никаде не пишува колку често може да се нанесува на лицето.инаку производот е супер

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 79. 5 out of 5

  Елена Д. (потврден корисник)

  Одлична маска, дава резултати уште при првата употреба

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 80. 5 out of 5

  Сашо Николовски (потврден корисник)

  Top

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 81. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Nevjerojatno dobra maska za lice. Prezadovolna sum.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 82. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Maskata e super i edintsvena maana e sto mnogu tesko se mie

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 83. 5 out of 5

  Emilija Dzunkovska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 84. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ја користев два пати, не забележувам некои посебни ефекти, кожата ја прави убава ама не ги чисти темелно порите, можеби треба подолго да се користи

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 85. 5 out of 5

  Katerina D. (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 86. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Interesno chuvstvo 🙂 Temelno chistenje na liceto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 87. 5 out of 5

  Кристина Пуцакоска (потврден корисник)

  👍👍👍👍👍

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 88. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 89. 5 out of 5

  Слободанка (потврден корисник)

  Zadovolna sum od maskata, go cisti liceto i mnogu e zabavna dodeka se pravat meurcinjata.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 90. 3 out of 5

  Рената Нацковска (потврден корисник)

  Го нема ефектот што го очекував. Кожата по користење на маската е нежна и мека, но не ги чисти црнките.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 91. 5 out of 5

  Маријана Николовска (потврден корисник)

  Дава чувство на чистота после користење

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 92. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Преубава, ја употребувам 2 пати неделно

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 93. 5 out of 5

  Tanja Ristik (потврден корисник)

  Од првато нанесување, ефикасноста беше видлива.Совршена е…..

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 94. 5 out of 5

  Anita Velkova (потврден корисник)

  Extra

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 95. 5 out of 5

  Marija Risteska (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 96. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 97. 5 out of 5

  Македонка (потврден корисник)

  Одлична маска, резултати се видливи уште при првата употреба.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 98. 5 out of 5

  Ana S. (потврден корисник)

  Mnogu dobra go osvezuva liceto i go obeluva voedno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 99. 4 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 100. 5 out of 5

  Aleksandra (потврден корисник)

  Maskata e odlicna.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 101. 5 out of 5

  Елизабета Манојловска (потврден корисник)

  Odlicen za koza

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 102. 5 out of 5

  Olivera L. (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 103. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👍🏻

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 104. 5 out of 5

  Cveta Petrovska (потврден корисник)

  Go cisti liceto bezprekorno i po nejzinata upotreba e mazno i sovrseno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 105. 5 out of 5

  Весна (потврден корисник)

  Super e maskata,efikasna i interesna za koristenje, plus so prifatliva cena.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 106. 5 out of 5

  Marija B. (потврден корисник)

  Super e!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 107. 5 out of 5

  Marijana (потврден корисник)

  Прв пат ја нарачувам , но можам да кажам дека е супер, чувството на меурчиња од маската е прекрасно , по отстранувањет на маската кожата е освежена, мека како свила , со други зборови преубава.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 108. 5 out of 5

  Irena L. (потврден корисник)

  Preubavaa maskaa !!!!! omilena mi e 🙂🥰😍 . Go cisti liceto, mu dava svezina go pravi nezno i maznoo. 🤭🙂🙂 Premnogu sum zadovolna. 🙂🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 109. 5 out of 5

  Izabela (потврден корисник)

  Маската е супер! Забавна и прекрасна уште од првиот третман, но мене некако ми ја суши кожата, сигурно не одговара на мојот тип на кожа. Но позабавна маска до сега не сум испробала и како козметичарка по професија!😄

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 110. 5 out of 5

  Suzana (потврден корисник)

  Prekrasna e za podarok za sebe ili bliska licnost. Osvezuvacka i zabavna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 111. 5 out of 5

  Dance Dambeva (потврден корисник)

  Interesno efikasna maska

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 112. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Океј е

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 113. 2 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 114. 5 out of 5

  Snezana (потврден корисник)

  Odlicna maska za lice… kako i site vashi proizvodi… jas sum prezadovolna… brza usluga i sekako mnogu popusti mozat da se iskoristat… prodolzete taka 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 115. 5 out of 5

  Vera Petkovska (потврден корисник)

  Prekrasna maska

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 116. 4 out of 5

  Елена (потврден корисник)

  Interesna maska so tonoracko dejstvo koja da a prijatno cuvstvo na kozata.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 117. 4 out of 5

  Јулијана Т. (потврден корисник)

  Многу добра

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 118. 5 out of 5

  Ana (потврден корисник)

  odlicna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 119. 5 out of 5

  Violeta Mitrushevska (потврден корисник)

  Preubava

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 120. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 121. 5 out of 5

  Gordana (потврден корисник)

  После првото користење се гледа ефикасноста на маската….презадоволна сум…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 122. 5 out of 5

  ilinka M. (потврден корисник)

  Super e maskata mnogu sum zadovolna liceto go pravi mazno i sjajno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 123. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Маската е одлична, после измивањето видно се намалени и прочистени порите, добро е да се нанесе хидрантен серум после третманот со маската.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 124. 4 out of 5

  MarijaElen Pipek (потврден корисник)

  Iskreno ima i podobra no ne e loša

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 125. 5 out of 5

  Sonja D. (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 126. 5 out of 5

  Sandra (потврден корисник)

  Osvezhuva. Interesna maska 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 127. 5 out of 5

  Teona Kastratovic (потврден корисник)

  Одлична!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 128. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Многу добра маска, резултати дури и по прво користење.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 129. 5 out of 5

  Кристина А. (потврден корисник)

  Маската беше подобра од очекуваното, супер задоволна сум. 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 130. 5 out of 5

  Senada Kurtovic (потврден корисник)

  Maskata e odlicna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 131. 5 out of 5

  Стојне А. (потврден корисник)

  Маската е прекрасна и планирам да продолжам да ја користам. Ја препорачувам бидејќи по нејзината употреба лицето ми е чисто и освежено.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 132. 5 out of 5

  Maja Cvetkovwka (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 133. 5 out of 5

  Sonja Stojanovska (потврден корисник)

  Odlicnooo

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 134. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одлична маска за длабинско чистење лице

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 135. 5 out of 5

  Eli Pecakovska (потврден корисник)

  Презадоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 136. 5 out of 5

  Ana (потврден корисник)

  Predobra e maskata, kako i site vasi proizvodi. 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 137. 5 out of 5

  Aneta Trajkovski (потврден корисник)

  Maskata e preubava u na sekogo mu ja prepora uvam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 138. 3 out of 5

  N D (потврден корисник)

  n/a

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 139. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Maskata e super. Prezadovolna sum.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 140. 5 out of 5

  Ana-Marija D. (потврден корисник)

  Предобра!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 141. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одлична

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 142. 4 out of 5

  Marija Antovska (потврден корисник)

  Mnogu meka ja pravi kozata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 143. 5 out of 5

  Monika Boseovska (потврден корисник)

  Supeeerrrr😍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 144. 5 out of 5

  Mare (потврден корисник)

  Odlicna e maskata isto i serumot vitamin c !!!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 145. 4 out of 5

  Darinka (потврден корисник)

  Маската е баш како што ја опишувате, но премногу ја суши кожата

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 146. 5 out of 5

  Aleksandra (потврден корисник)

  Прекрасна, ја обожавам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 147. 5 out of 5

  Тања (потврден корисник)

  Предобра

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 148. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 149. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Освежувачка и несекојдневна со веднаш видливи ефекти

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 150. 5 out of 5

  Anastasija (потврден корисник)

  Лесно се нанесува, пријатно скокотка, има видливи резултати.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 151. 5 out of 5

  Silvana Ivanovska (потврден корисник)

  Babl maskata ja koristam prvpat custvoto koga ke ja nanesete na lice e prekrasno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 152. 2 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Чувствувам пецкање и непријатно чувство, потоа кожата ми е зацрвенета

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 153. 5 out of 5

  Gordana Josifoska (потврден корисник)

  Прекрасна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 154. 3 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Nema mnogu razlika posle dve nedeli koristenje

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 155. 5 out of 5

  Blagica Miceska (потврден корисник)

  Super proizvodi

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 156. 5 out of 5

  Ivana P. (потврден корисник)

  Маската е супер, невообичаена од останатите што претходно сум ги користела.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 157. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 158. 4 out of 5

  Ivana Miloskovska (потврден корисник)

  Ја немам пробано се уште ама очекувам да е добра

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 159. 5 out of 5

  Dusanka Stefanovic (потврден корисник)

  Maskata e super, cisti dlabinski ja smiruva kozata, toplo ja preporacuvam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 160. 5 out of 5

  Даниела (потврден корисник)

  извонредна маска за чистење на лицето

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 161. 5 out of 5

  Joana (потврден корисник)

  Прекрасна, го чисти лицето темелно!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 162. 5 out of 5

  Martina (потврден корисник)

  Одлична е, ја препорачувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 163. 5 out of 5

  Marijana (потврден корисник)

  Maskata e ubava za cistenje na porite

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 164. 5 out of 5

  Despina (потврден корисник)

  Odlicna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 165. 5 out of 5

  Nikola (потврден корисник)

  Одлична крема

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 166. 5 out of 5

  Magdalena M. (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 167. 5 out of 5

  Kristina Janevska (потврден корисник)

  Ја нарачав по препорака но не зажалив. Темелно ја чисти кожата

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 168. 5 out of 5

  САЊА ТАЛЕСКИ (потврден корисник)

  одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 169. 3 out of 5

  Violeta Mihajlova (потврден корисник)

  3

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 170. 5 out of 5

  Моника Наумова (потврден корисник)

  Купени се досега 3 паковања, јас сеуште го користам второто паковање. И ќе продолжам и понатаму да го користам овој ваш производ. Бидејќи сум презадоволна и резултатите се на дело. Значително освежувачки ефект. Конечно го најдов вистинскиот избор. Секоја чест за вас! Ви благодарам. Поздрав.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 171. 4 out of 5

  LIHNIDA SLIVOSKI (потврден корисник)

  Смесно скокотливо

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 172. 5 out of 5

  Ana Martina Kostadinova (потврден корисник)

  Прекрасна маска за лице. Многу е ефикасена.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 173. 5 out of 5

  Albana Mustafa (потврден корисник)

  Super zadovolna.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 174. 4 out of 5

  Lolita Stefanova (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 175. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Уште од прва употреба се исчисти лицето на детето – тинејџер.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 176. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 177. 5 out of 5

  Julijana Vasilovska (потврден корисник)

  Исчистена и освежена кожа уште при првото користење ☺️

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 178. 5 out of 5

  Andrijana (потврден корисник)

  Предобра, и плус и забавна:)

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 179. 5 out of 5

  Ели К. (потврден корисник)

  Маската (а претпоставувам и сите други производи) е одлична а уште повеќе ми се допадна брзината на достава и грижата на вработените кон корисници. Секоја чест, одлично искуство имав и ќе продолжам да порачувам од Алфалаб.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 180. 5 out of 5

  Lile Jovanovska (потврден корисник)

  Predobra e uste od prviot pat koga staviv liceto mi bese prekrasno mi bleskase 😍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 181. 5 out of 5

  Dragan L. (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 182. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlichno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 183. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Најдобрата маска

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 184. 5 out of 5

  Ivana S. (потврден корисник)

  Одлична маска. Длабински го чисти лицето. Не е за осетлива и иритирана кожа

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 185. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ми се допаѓа.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 186. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Interesno chuvstvo, bez nekoj pogolem efekt do sega..

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 187. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Многу сум задоволна од маската. Ја нарачав онлајн и за многу кусо време ми ја доставија. Ефектот од маската е веднаш видлив. На сите ја препорачувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 188. 5 out of 5

  Violeta (потврден корисник)

  Super preubava

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 189. 5 out of 5

  Mirjana Manasijevska (потврден корисник)

  Site proizvodi koi gi imam koristeno se super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 190. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Dobra e, poveke ocekuvav

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 191. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  <3

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 192. 5 out of 5

  Магдалена (потврден корисник)

  Супер маска. Го чисти и го измазнува лицето. Чувството на благо пецкање е многу интересно и пријатно 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 193. 4 out of 5

  Ема Б. (потврден корисник)

  Одлично маска, која темелно го чости лицето, му дава свежина и сјај

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 194. 5 out of 5

  Маја Поповска (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 195. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одлична!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 196. 4 out of 5

  RUZICA DIMITRIESKA (потврден корисник)

  Tie sto ja poracaa preku mene se zadovolni,ama treba uste vreme da se vidi efektot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 197. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Bas toa sto mi trebase

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 198. 5 out of 5

  Ивана Здравев (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 199. 5 out of 5

  Гордана К. (потврден корисник)

  Само после првото ставање се осеќаат придобивките од маската. Ја препорачувам

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 200. 5 out of 5

  Nikolina S. (потврден корисник)

  Прекрасна маска, одлични резултати 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 201. 5 out of 5

  Hristina Ilievska (потврден корисник)

  Маската е прекрасна… топло ја препрачувам!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

АКТИВНИ СОСТОЈКИ: Јаглен од Бамбус, Бентонит Глина, Екстракт од камилица, Екстракт од калинка, Екстракт од портокал, Екстракт од лимон, Есенцијално масло од Бергамот , Есенцијално масло од Еукалиптус, Алое Вера екстракт.

НАЧИН НА УПОТРЕБА: На сува кожа нанесете подебел слој од Dr. Viton – Oxygen Bubble Mask.
Внимавајте при нанесувањето, нанесете внимателно околу очите, усните и носните шуплини.
Оставете да делува  од 10 до 15 минути на вашето лице. Ќе забележите како маската постепено создава ситни меури и ќе почувствувате пријатно скокоткање.
По 10 минути делување започнете со темелно плакнење на лицето дел по дел со млака вода или употребете сунѓерче за шминка натопено во млака вода.

Препорака: При првата употреба нанесете од маската само на мала површина од вашето лице за сами да тестирате како делува на вашата кожа.

Корисниците кој го користат овој производ исто така користат и:

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: