Ново Auron Easy LS 808 - Апарат за мерење притисок

7 причини зошто Auron Easy е најдобриот апарат за мерење притисок направен досега

Мерењето на крвниот притисок со Auron Easy e супер прецизно. Со помош на современата DDPA технологија се добиваат најточни и најверодостојни резултати.

Го мери притисокот додека пумпа. Мерењето крвен притисок со Auron Easy e многу попријатно и побрзо од обичните дигитални апарати.

Користи батерија на полнење како на мобилен телефон...со едно полнење може да се измери притисокот над 60 пати.

Auron Easy e создаден и дизајниран од германски инжнери и произведен по најстроги стандарди за квалитет.

Аuron Еаsy е многу едноставен и лесен за употреба и нема никакви кабли. Само ставете го на рака притиснете "START" и за 20 секунди имате резултати.

Има модерен и компактен дизајн, лесно е пренoслив и може да мерите крвен притисок каде и кога сакате.

Има голем и елегантен екран со пријатна сина боја и големи бројки кои се лесни за читање.

Auron Easy LS 808 - Апарат за мерење притисок

Auron Easy e создаден и дизајниран од германски инжнери и произведен по најстроги стандарди за квалитет.

  • 3,900 ден.

Нарачки на телефон: (02) 3218-821

Бесплатна достава за сметка над 900 ден. Редовна цена 50 денари.

Магнезиумот е веднаш после калиумот во поглед на концентрираност во клетките. Неговата примарна функ..
219 ден.

Nature Essential – Калциум, Магнезиум, Цинк Додека калциумот ги заштитува коските и ја конт..
390 ден.

Што е спирулина? Спирулината е сино-зелена алга во форма на спирала. Таа е една од најстарите фот..
580 ден.

Иновативна формула која содржи природни пигменти и уникатен спој на витамини, минерали, антиоксидант..
590 ден.

Што е Коензим Q10? Веќе подолго време луѓето живеат во заблуда дека единствената употреба на коен..
355 ден.

AURON TMB1117 – Апарат за мерење на притисок Аурон апаратите се нова генерација кои мерењ..
2,100 ден.

го подобрува расположението и го намалува стресот го зголемува имунитетот, се бори против бакте..
369 ден.

ГО НАМАЛУВА НИВОТО НА ХОЛЕСТЕРОЛ, ЛИПИДИТЕ И ШЕЌЕРОТ, ГО ОДМАСТУВА ЦРНИОТ ДРОБ, ГО ЗАБРЗУВ..
289 ден.

Антибактериски, антиалергиски, антивоспалителен! Најдобрата храна за мозок која ќе ве ослободи од..
229 ден.

NATURE ESSENTIAL-  КОРЕН ОД ЃУМБИР Ги намалува мачнините и вртоглавиците Ја намалува бо..
250 ден.