AURON TMB 1112 – Апарат за мерење на притисок

AURON TMB1112 – Апарат за мерење на притисок

Аурон апаратите се нова генерација кои мерењето на крвниот притисок го прават поудобно.

Нова технологија која го мери вашиот притисок додека самата манжетна се пумпа што овозможува брзо, пријатно и прецизно мерење.

Со напредниот детектор на неправилен пулс Аурон апаратите се нова серија креирани да ви овозможат да го контролирате притисокот на лесен и едноставен начин.

Одберете го својот модел и отворете ново поглавје и грижа за сопственото здравје.

- Модел НАДЛАКТИЦА
- Го мери притисокот додека ја пумпа манжетната што е побрзо и поточно
- Голем екран и броеви - SZO* индикатор за ризик
- Меморија (60 резултати)
- Индикатор за неправилен срцев ритам
- Голема манжетна 22 - 42cm

Гаранција 3 години

AURON TMB 1112 – Апарат за мерење на притисок

AURON TMB 1112 – (за надлактица) е апарат за мерење крвен притисок од најновата генерација, изработен по најстроги светски стандарди.

  • 2,400 ден.

Нарачки на телефон: (02) 3218-821

Бесплатна достава за сметка над 900 ден. Редовна цена 50 денари.

Сакате да живеете до 100та? Неповратен билет кон долговечниот квалитетен живот – Ресвератрол! ..
359 ден.

Dr. Viton - Магнезан-Б6 Помага при нервоза, раздразливост, блага анксиозност, нарушен сон и грчев..
199 ден.

NATURE ESSENTIAL Масло од лук Го штити срцето Делува против дијабетес Го стимулира растот ..
230 ден.

Селенот е моќен минерал кој се внесува во телото преку храна и му е потребен на телото само во траго..
189 ден.

Антибактериски, антиалергиски, антивоспалителен! Најдобрата храна за мозок која ќе ве ослободи од..
229 ден.

AURON TMB1117 – Апарат за мерење на притисок Аурон апаратите се нова генерација кои мерењ..
2,100 ден.

го подобрува расположението и го намалува стресот го зголемува имунитетот, се бори против бакте..
369 ден.

ГО НАМАЛУВА НИВОТО НА ХОЛЕСТЕРОЛ, ЛИПИДИТЕ И ШЕЌЕРОТ, ГО ОДМАСТУВА ЦРНИОТ ДРОБ, ГО ЗАБРЗУВ..
289 ден.

NATURE ESSENTIAL-  КОРЕН ОД ЃУМБИР Ги намалува мачнините и вртоглавиците Ја намалува бо..
250 ден.