Ново СУПЕР МОЌНО ТРИО против болка во ЗГЛОБОВИТЕ

ЗАБОРАВЕТЕ на БОЛКАТА ВО ЗГЛОБОВИТЕ во 3 ЧЕКОРИ со Dr.Viton MOVENS, San Sebastian - TURMERIC - Curcumin и Dr.Viton SERRAPEPTASE

Чекор бр1. Dr.Viton SERRAPEPTASE - СТОП ЗА ВОСПАЛЕНИЕТО во ЗГЛОБОВИТЕ

Dr.Viton Serrapeptase е супериорен протеолитички ензим со моќни природни антивоспалителни својства. Dr.Viton Serrapeptase помага во намалување на воспалението и болката во зглобовите, заштитувајќи ги поврзувачките ткива на лигаментите и тетивите.

Чекор бр2. Dr.Viton MOVENS - ВРЕМЕ Е ЗГЛОБОВИТЕ ДА СЕ „ПОДМАЧКААТ“

Dr.Viton MOVENS е совршен спој од 7 состојки кои дејствуваат во совршена симбиоза. Моќната комбинација од глукозамин, хондроитин, МСМ, хијалуронска киселина, колаген, витаминот Ц и витамин Д3 кои ги хранат и обновуваат зглобовите, р’скавицата и коските и ја зголемува еластичноста на зглобовите, тетивите и лигаментите.

Чекор бр3. San Sebastian - TURMERIC - (Curcumin) - РЕГЕНЕРАЦИЈА на ЗГЛОБОВИТЕ

San Sebastian - TURMERIC - (Curcumin) е последниот чекор и неоходен дел за регенерација на зглобовите и спречување на нивно „трошење“. Куркуминот го одржува здравјето на зглобовите со своето антивоспалително и аналгетско дејство и ја успорува ресорпцијата или разградувањето на коските.

МОЌНО ТРИО кое ќе ве ослободи ЗАСЕКОГАШ од БОЛКАТА ВО ЗГЛОБОВИТЕ

Чекорете со леснотија и уживајте во секое движење без болка!

СУПЕР МОЌНО ТРИО против болка во ЗГЛОБОВИТЕ / 30 капсули + 24 таблети + 30 капсули

ЗАБОРАВЕТЕ на БОЛКАТА ВО ЗГЛОБОВИТЕ во 3 ЧЕКОРИ со Dr.Viton MOVENS, San Sebastian - TURMERIC - Curcumin и Dr.Viton SERRAPEPTASE

  • 1,475 ден.

Нарачки на телефон: (02) 3218-821

Бесплатна достава за сметка над 900 ден. Редовна цена 50 денари.

Dr. Viton - Marine Magnesium -36%
Dr Viton Marine Magnesium Магнезиум кој нашето тело комплетно го апсорбира благодарение на негова..
250 ден. 160 ден.

Витамин Д3 капките се дневен и основен суплемент уште во зачетокот на животот, во утробата на мајкат..
199 ден.

San Sebastian - Chlorella / 300 таблети -29%
Што е Chlorrela? Хлорелата е еден од најнутритивните суплементи, рангирана во топ 10-те супер хра..
350 ден. 250 ден.

За неодоливо тело без масни наслаги - Nature Essential - L - Carnitin + Green Tea Внимавате на ис..
648 ден.

Dr. Viton - Vitamin C Serum за убава и негувана кожа 1. Високата концентрација на витаминот Ц во ..
890 ден.

ГО НАМАЛУВА НИВОТО НА ХОЛЕСТЕРОЛ, ЛИПИДИТЕ И ШЕЌЕРОТ, ГО ОДМАСТУВА ЦРНИОТ ДРОБ, ГО ЗАБРЗУВ..
289 ден.

NATURE ESSENTIAL-  КОРЕН ОД ЃУМБИР Ги намалува мачнините и вртоглавиците Ја намалува бо..
250 ден.

NATURE ESSENTIAL – Шитаке (Шитаке) – Печурка на имунитетот Долговечен симбол на до..
299 ден.

Најдобриот избор за совршен баланс на целиот организам. (Oenothera biennis) – ЖОЛТО НО..
379 ден.