-40%

Passiflora

390 ден 234 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

4 искуства за Passiflora

5 ѕвезди
75%
4 ѕвезди
25%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Daniel stoilov (потврден корисник)

  Super

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 4 out of 5

  Memo (потврден корисник)

  Ubav proizvod so ubava cena

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 3. 5 out of 5

  Zorica Mitevska (потврден корисник)

  Prezadovolna

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 4. 5 out of 5

  Stevco Dimoski (потврден корисник)

  Nezamenlivi

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Passiflora Tincture

Препорачана доза: 20 капки на ден
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: