Коензим Q10

400 ден

Availability: Потрошено

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

13 искуства за Коензим Q10

 1. 5 out of 5

  Sonja Risteska (потврден корисник)

  Super se

  Дали мислењето ви помогна?
 2. 5 out of 5

  VESNA AVRAMOVA TUMTAS (потврден корисник)

  ЗАДОВОЛНА

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 3. 5 out of 5

  Biljana Chklamovska (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
 4. 5 out of 5

  Anka Apostoloska (потврден корисник)

  Задоволни сме од производот и ефектот од неговото долгорочно користење, но не сме задоволни во делот на доставата на самиот производ, бидејќи се чека доста долго време и по половина месец додека пристигне производот во друг град.

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 5. 4 out of 5

  Bojkica markovska (потврден корисник)

  dobro

  Дали мислењето ви помогна?
 6. 5 out of 5

  s c (потврден корисник)

  Potreben

  Дали мислењето ви помогна?
 7. 5 out of 5

  Vesna (потврден корисник)

  Задоволна сум од производите и условите за купување.

  Дали мислењето ви помогна?
 8. 5 out of 5

  Dejan Ristov (потврден корисник)

  Soliden proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
 9. 5 out of 5

  Damjan Smilkov (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 10. 5 out of 5

  Јасмина Мишоска (потврден корисник)

  zadovolna

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 11. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  super proizvod

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 12. 1 out of 5

  Natasa Raseva (потврден корисник)

  Ne gi dobiv

  Дали мислењето ви помогна?
 13. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Ко ензими – 30mg
Глицерин
Сончогледово масло
Моностеарат
Желатин

Препорачана доза: 1 капсула дневно (со оброк)
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: