Коензим Q10

400 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

42 искуства за Коензим Q10

4,8
Based on 42 reviews
 1. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Софија Јанчева-Белчева (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  ГОРДАНА (потврден корисник)

  Dava energija i izgledash pomlado

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Венера (потврден корисник)

  Ок!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Valentina Chuchanova (потврден корисник)

  D

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Cvete Dimitrieska (потврден корисник)

  Одличен избор

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Позитивно

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

Ко ензими – 30mg
Глицерин
Сончогледово масло
Моностеарат
Желатин

Препорачана доза: 1 капсула дневно (со оброк)
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: