Коензим Q10

400 ден

Availability: Потрошено

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

13 искуства за Коензим Q10

5 ѕвезди
84%
4 ѕвезди
7%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
7%
Showing 1 of 13 reviews (4 star). See all 13 reviews
  1. 4 out of 5

    Bojkica markovska (потврден корисник)

    dobro

    Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Ко ензими – 30mg
Глицерин
Сончогледово масло
Моностеарат
Желатин

Препорачана доза: 1 капсула дневно (со оброк)
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: