-40%

Реиши

295 ден

Availability: In stock
Погледни сметка

Опис

Корисниците исто така ги користат следниве производи: San Sebastian SpirulinaDr. Viton – Alizin

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

37 искуства за Реиши

5,0
Based on 37 reviews
5 ѕвезди
97%
4 ѕвезди
0%
3 ѕвезди
2%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Невенка Груевска (потврден корисник)

  Ok se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Александар К. (потврден корисник)

  Одлична потпора на Вашиот имунитет за овој период од годината

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Suzana P. (потврден корисник)

  Go koristam za zgolemuvanje na imunitetot,dobar e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  BILJANA GORGIEVSKA (потврден корисник)

  Super se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Viki (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Zekman D. (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

Мицелиум од реиши – 400mg
Пченкарен скроб

Препорачана доза: 3 капсули дневно
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: