Реиши

490 ден

Погледни сметка

Опис

Корисниците исто така ги користат следниве производи: San Sebastian SpirulinaDr. Viton – Alizin

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

28 искуства за Реиши

4,9
Based on 28 reviews
5 ѕвезди
96%
4 ѕвезди
0%
3 ѕвезди
3%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Љупчо Стефановски (потврден корисник)

  Прв пат порачувам од овој производ

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Artan (потврден корисник)

  Brza isporaka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Natasa Raseva (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Тони Ташов (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  задоволна сум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Виктор Галески (потврден корисник)

  Го зедов за моите најблиски за зајакнување на имунитет и одлично им помага во комбинација содругите производи за таа намена купени од вас.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Александар К. (потврден корисник)

  Го консумирам секој ден пред јадење

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Natasha Jankulovska (потврден корисник)

  odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Тоше Г. (потврден корисник)

  SUPER PROIZVOD

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 12. 5 out of 5

  Boban Lazarevski (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 14. 5 out of 5

  Ivana T. (потврден корисник)

  Топ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 15. 5 out of 5

  Андријана К. (потврден корисник)

  Задоволна од вашата испорака и екседитивност,произвидите што ги користам се одлични.Ве препорачувам на сите.Ви благодарам Алфалаб.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  MarijaElen Pipek (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 18. 5 out of 5

  Vlado Kanurkov (потврден корисник)

  Dobar kvalitet dobri ceni odlicna usluga

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 19. 5 out of 5

  Ivona Stavrova (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 20. 5 out of 5

  Vesna Cvetanovska (потврден корисник)

  Добро го поднесувам овој суплемент, но сепак за поголеми резултати сметам дека треба да се изјаснам после три дози искористени 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 21. 5 out of 5

  Cece Arsovska (потврден корисник)

  Super za imunitet

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 22. 5 out of 5

  elena kiprijanovik (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 23. 5 out of 5

  Ивица Здравески (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 24. 5 out of 5

  Rozeta B. (потврден корисник)

  Одличен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  Blaga Markovska (потврден корисник)

  Zadovolna sum sto e kaj mene.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 26. 3 out of 5

  David Denkovski (потврден корисник)

  dobro

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 27. 5 out of 5

  Мартин А. (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 28. 5 out of 5

  Zekman D. (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Мицелиум од реиши – 400mg
Пченкарен скроб

Препорачана доза: 3 капсули дневно
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: