Ресвератрол

359 ден

Availability: In stock
Погледни сметка

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

5 искуства за Ресвератрол

4,6
Based on 5 reviews
5 ѕвезди
80
80%
4 ѕвезди
0%
3 ѕвезди
20
20%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. blank
  5 out of 5

  Александра (потврден корисник)

  Odlicen proizvod!

  (0) (0)
 2. blank
  5 out of 5

  Тони Ташов (потврден корисник)

  Многу добар производ

  (0) (0)
 3. blank
  5 out of 5

  Maja R. (потврден корисник)

  Odlicen preparat

  (0) (0)
 4. blank
  5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  За виталноста на организмот одличен производ

  (0) (0)
 5. blank
  3 out of 5

  Драган П. (потврден корисник)

  Рано е да дадам оцена зошто од скоро почнав да го користам.

  (0) (0)

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

 • Боровинка 145мг
 • Екстракт од семе од грозје 50мг

50 капсули

Препорачана доза: 6 капсули дневно (по 2 со оброк)
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.