-40%

Spirulina (300 таблети)

355 ден 213 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

30 искуства за Spirulina (300 таблети)

 1. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ

  7 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 2. 5 out of 5

  Viki Spirkoska (потврден корисник)

  Многу поволен и квалитетен производ.Препорачувам.

  Дали мислењето ви помогна?
 3. 5 out of 5

  Megi Mustrik (потврден корисник)

  Spirulinata ja koristam recisi 5 godini i toa ovaa San Sabastian do sega sum zadovolna a online porackata i povolnostite koi gi nudite se odlicni

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 4. 5 out of 5

  Kristina Josifovska (потврден корисник)

  👌🏻

  Дали мислењето ви помогна?
 5. 5 out of 5

  Elisaveta Kolevska (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
 6. 5 out of 5

  Jasminka Markovska (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
 7. 5 out of 5

  Elena Velkovska (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 8. 5 out of 5

  Vesna Bozinovska (потврден корисник)

  Prvpat go koristam proizvodot.

  Дали мислењето ви помогна?
 9. 1 out of 5

  Antonio Vasev (потврден корисник)

  Vi davam eden bidejki se izreklamiravte preku trkalo za popust i koga dobiv 40 % popust na cekorot na poracuvanje ne mi bese presmetan.Toa e izmama

  4 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
 10. 5 out of 5

  luan Ademi (потврден корисник)

  go koristam dolgo vreme zadovolen sum od proizvodot

  Дали мислењето ви помогна?
 11. 5 out of 5

  Ilija T. (потврден корисник)

  OK.

  Дали мислењето ви помогна?
 12. 5 out of 5

  Tamara P. (потврден корисник)

  Definitivno samo benefiti

  Дали мислењето ви помогна?
 13. 5 out of 5

  Nikola Toplev (потврден корисник)

  Super se…

  Дали мислењето ви помогна?
 14. 4 out of 5

  Zoran Oltovski (потврден корисник)

  Bar pojaka doza da ne ae.pijat kolicinski tolku

  Дали мислењето ви помогна?
 15. 5 out of 5

  Gordana S. (потврден корисник)

  gi koristime celo semejstvo, se zajaknuva imunitetot

  Дали мислењето ви помогна?
 16. 5 out of 5

  Artan (потврден корисник)

  Super popust dobiv

  Дали мислењето ви помогна?
 17. 5 out of 5

  Biljana (потврден корисник)

  ceneta i potrebna vo sekojdnevieto

  Дали мислењето ви помогна?
 18. 5 out of 5

  Esma Cakov (потврден корисник)

  😃

  Дали мислењето ви помогна?
 19. 5 out of 5

  Tatjana Jakimov (потврден корисник)

  Prv pat ja poracav i sum zadovolna imam povejke energija pred se …za pogolemi efekti ponatamu ke spodelam se nadevam…vo odnos na usluga i kvalitet na drugi proizvodi sum mng zadovolna …

  Дали мислењето ви помогна?
 20. 5 out of 5

  Dragica B. (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
 21. 5 out of 5

  Naum (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
 22. 5 out of 5

  Toni Stefanov (потврден корисник)

  Премногу задоволен и со нарачка и со производи а и со плис гратис производи ,благодарам

  Дали мислењето ви помогна?
 23. 5 out of 5

  Ljupco Angelovski (потврден корисник)

  Pozitivno

  Дали мислењето ви помогна?
 24. 5 out of 5

  Gordana S. (потврден корисник)

  navistina go jakne imunitetot i stiti od zaboluvanja

  Дали мислењето ви помогна?
 25. 5 out of 5

  Zorica Mitevska (потврден корисник)

  prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
 26. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Original BRAVO!

  Дали мислењето ви помогна?
 27. 5 out of 5

  Magdalena Georgievska (потврден корисник)

  Do sega ste besprekorni

  Дали мислењето ви помогна?
 28. 5 out of 5

  Silvana J. (потврден корисник)

  Suoer e!

  Дали мислењето ви помогна?
 29. 5 out of 5

  Viki Spirkoska (потврден корисник)

  Odlicna e spirulinata,ja preporacuvam

  Дали мислењето ви помогна?
 30. 5 out of 5

  Љупчо С. (потврден корисник)

  Ок

  Дали мислењето ви помогна?

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Vitamins
Vitamin A – 220000 IU
Vitamin K – 550mcg
Vitamin B1 (Thiamine) – 0.13mg
Vitamin B2 (Riboflavin) – 3mg
Vitamin B3 (Niacin) – 14mg
Vitamin B6 – 0.8mg
Vitamin B12 – 75mcg
Vitamin B5 – 3.9mg
Vitamin B7 (Biotin) – 4.2mg
Vitamin B9 (Folic acid) – 12mg
Vitamin C – 11mg
Vitamin E – 5.4mg
Phytonutrients
B-Carotene – 170mg
Chlorophyll – 955mg
Gamma Linolenic Acid (GLA)- 980mg
Superoxide dismutase (SOD) – 525000UI
Phycocyanin – 126600mg
Zeaxanthin- 66mg
Other cartenoids – 95mg
Proteins
Protein(65%) – 65g
Fatty acids
Omega 3 – 922mg
Omega 6 – 1404mg
Minerals
Calcium- 430mg
Iron – 33mg
Phosphorus – 995mg
Iodine – 33mcg
Mangesium – 305mg
Zinc – 1.3mg
Selenium – 20mcg
Amino Acids
Essential
Histidine – 891mg
Isoleucine – 3135mg
Leucine – 4983mg
Lysine – 2973mg
Methionine – 1287mg
Phenylalanine – 2475mg
Threonine – 2738mg
Tryptophan – 726mg
Valine – 3465mg
Non essential
Alanine – 4059mg
Arginine – 4092mg
Glutamic acid – 9075mg
Glycine – 2838mg
Serine – 2640mg
Proline – 2145mg
Tyrosine – 2277mg

Препорачана доза: Од 8 – 10 таблети дневно, 3 или повеќе таблети пред или по секој главен оброк.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: