Vitamin – C Eye Mask

110 ден

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

103 искуства за Vitamin – C Eye Mask

4,7
Based on 103 reviews
 1. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  The best

  7 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Jasmina Boskovska (потврден корисник)

  Super proizvod . Po apliciranje golema razlika

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  olivera nikoliska (потврден корисник)

  super

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Jasna (потврден корисник)

  Од кога почнав да ја користам, темните кругови под очите ми се намалија, поеластична и хидратантна кожа. Ги препорачувам за сите девојки!

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Maja D. (потврден корисник)

  Super proizvod vi go preporacuvam na site

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Елена Суџуковиќ (потврден корисник)

  super, gi koristam ednas nedelno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 3 out of 5

  Nevenka M. (потврден корисник)

  Чекав цела недела за достава! Ве молам во иднина поработете на вашата експедотивност.

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Mila P. (потврден корисник)

  Super se

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Milica L. (потврден корисник)

  Освежува и дава моментални резултати.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  Martina K. (потврден корисник)

  👍🏻

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 12. 5 out of 5

  Ивана Николовска (потврден корисник)

  Одлични се.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 13. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Презадоволна.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 14. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Da se mnozat

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 15. 3 out of 5

  Valbona Rahmann (потврден корисник)

  Zadovolna sum be e losho

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  Vesna Bozinovska (потврден корисник)

  Zadovolna sum od proizvodot.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Ivana Popov (потврден корисник)

  5 😉

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 18. 5 out of 5

  Teodora Ilievska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 19. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Задоволна сум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 20. 5 out of 5

  Milena Stojanovska (потврден корисник)

  Prekrasni i kvalitetni proizvodi

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 21. 5 out of 5

  Jasmina Trajkovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod, deluva brzo i efektno. I koga sum najumorna, me osvezuva. Prezadovolna sum.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 22. 4 out of 5

  Марјан Бебекоски (потврден корисник)

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 23. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 24. 5 out of 5

  Викторија Мирческа (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 26. 3 out of 5

  Mirjana (потврден корисник)

  Имаше мал ефект од користењето на оваа маска.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 27. 5 out of 5

  Sonja (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 28. 5 out of 5

  Svetlana Aleksoska (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 29. 4 out of 5

  Nikolina Aleksovska (потврден корисник)

  🔝🔝🔝

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 30. 5 out of 5

  Адиса (потврден корисник)

  Едвај чекам да ги пробам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 31. 5 out of 5

  Gordana (потврден корисник)

  Maskava ima dobar efekt uste pri prvoto koristenje….

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 32. 5 out of 5

  Лидија Јовановска (потврден корисник)

  Ги обожавам

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 33. 5 out of 5

  Sofija Miteva (потврден корисник)

  Super see prezadovilna sum

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 34. 5 out of 5

  Кристина Георгиевска (потврден корисник)

  Најубавите маски за зоната околу очите и подочниците, се добива неверојатна свежина и при првата употреба

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 35. 3 out of 5

  Катерина Цаневска (потврден корисник)

  Мислам дека ќе делува

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 36. 5 out of 5

  Marija Jancevska (потврден корисник)

  Топ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 37. 5 out of 5

  sveto jordanovski (потврден корисник)

  seuste go nemam isprobano

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 38. 5 out of 5

  Кристина Георгиевска (потврден корисник)

  Магично добри маски за очи кои веднаш освежуваат и ја хидрираат зоната околу очите

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 39. 5 out of 5

  Василија Матевска Митрезова (потврден корисник)

  Презадоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 40. 3 out of 5

  Биљана Стојановска (потврден корисник)

  Не сум ја пробала сеуште

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 41. 4 out of 5

  Zorana G. (потврден корисник)

  супер се

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 42. 5 out of 5

  Viktorija (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 43. 5 out of 5

  Renata (потврден корисник)

  Го користам веќе некое време и сум доста задоволна од квалитетот.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 44. 5 out of 5

  Јасмина Д. (потврден корисник)

  Одамна ги користам и сум многу задоволна, кај мене има позитивен ефект од користењето, делот на подочниците го освежува и ги намалува темните кругови и отоци од кои си патам наследно :). Ги користам еднаш неделно.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 45. 5 out of 5

  Mirjana (потврден корисник)

  Odlicni se, samo so edna upotreba se gledaat rezultati vednas.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 46. 5 out of 5

  Meri Shesho (потврден корисник)

  Одличен е

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 47. 5 out of 5

  Билјана (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 48. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  dobro

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 49. 5 out of 5

  Natasa Ivanovska (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 50. 4 out of 5

  Лиле Денковска (потврден корисник)

  ок е

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 51. 5 out of 5

  Slave T. (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 52. 5 out of 5

  Verica Spiroski (потврден корисник)

  Mnogu dobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 53. 5 out of 5

  Елизабета Манојловска (потврден корисник)

  Odlicen za hidracija

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 54. 3 out of 5

  Olivera L. (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 55. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  z apochetok dobro e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 56. 4 out of 5

  Cveta Petrovska (потврден корисник)

  Prekrasen proizvod koj go koristam veke mnogu podolg period

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 57. 5 out of 5

  Марија Тодороска (потврден корисник)

  Odlicna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 58. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  So kontinuirano koristenje na eye mask vo kombinacija so vit c serumot, moite oci ne izgledaat poveke umorni.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 59. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Добри

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 60. 5 out of 5

  Ivona Petrovska (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 61. 5 out of 5

  Dance Dambeva (потврден корисник)

  Edinstven preparat od koj rezultatot se gleda vo prvata nedela

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 62. 5 out of 5

  Biljana Bogdanovska (потврден корисник)

  Zadovolna od nego i ke prodolzam da go koristam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 63. 4 out of 5

  Irina Davceva (потврден корисник)

  Osvezuva temnite krugovi okolu ocite.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 64. 2 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Океј е ништо посебно

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 65. 5 out of 5

  adrijana labroska (потврден корисник)

  nezamenliva

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 66. 5 out of 5

  Искра Б. (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 67. 5 out of 5

  Снежана Велковска (потврден корисник)

  Многу добар производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 68. 5 out of 5

  Мице (потврден корисник)

  По една употреба има позитивни ефекти, со повеќе употреби сигурно ќе има уште подобри.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 69. 5 out of 5

  ilinka mateska (потврден корисник)

  Super 👍🏻

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 70. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  supere

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 71. 5 out of 5

  Eli Pecakovska (потврден корисник)

  Презадоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 72. 5 out of 5

  Ирена Ѓуревска (потврден корисник)

  Презадоволна сум од Вашите производи, секако користам и други производи кои не ми беа нарачани преку on-line, како што се CLA, Magnezan-neuro, Movens крема и капсули и др.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 73. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👌🏻

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 74. 3 out of 5

  Aleksandra Aleksovska (потврден корисник)

  ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 75. 5 out of 5

  Ивана Здравев (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna od proizvodot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 76. 5 out of 5

  Aleksandra (потврден корисник)

  Одлични!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 77. 5 out of 5

  Nina D. (потврден корисник)

  Одлично.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 78. 5 out of 5

  Alkejsandra Ilieva (потврден корисник)

  Osvezuva, razladuva, perfekten za umorni oci

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 79. 5 out of 5

  VESNA GJORGIEVSKI (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 80. 5 out of 5

  Nadica Kuzmanova (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 81. 5 out of 5

  Stefan Sokolovski (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 82. 5 out of 5

  Daniela P. (потврден корисник)

  Odlicni i brza isporaka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 83. 5 out of 5

  Jasna (потврден корисник)

  Topppp 💯

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 84. 5 out of 5

  Blagica Miceska (потврден корисник)

  Extra

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 85. 5 out of 5

  SLADZANKA H. (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 86. 5 out of 5

  Благица (потврден корисник)

  Подуеноста под очите е видливо помала.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 87. 4 out of 5

  Сашо Гелев (потврден корисник)

  Сега г нарачав па ќе видиме какво ќе биде

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 88. 5 out of 5

  Magdalena (потврден корисник)

  намалување на темните кругови

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 89. 5 out of 5

  Oliver Stojanoski (потврден корисник)

  Vednash posle nanesuvanje na lepenkite se namali otokot okolu ocite i bojata na kozata se osvetli .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 90. 5 out of 5

  Aleksandar D. (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 91. 5 out of 5

  Marijana (потврден корисник)

  Kozata okolu ocite e izmazneta i hidrirana

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 92. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  многу задоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 93. 5 out of 5

  Nikola (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 94. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Не сум ја пробала.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 95. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Dobro

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 96. 5 out of 5

  Julijana Vasilovska (потврден корисник)

  Одлично за темните кругови околу очите

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 97. 3 out of 5

  Katerina Veljanoska (потврден корисник)

  Nema efekt bez kontinuirana upotrrba

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 98. 5 out of 5

  Irena Koceva (потврден корисник)

  Одлично за уморни очи

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 99. 5 out of 5

  Mila K. (потврден корисник)

  Супер е

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 100. 5 out of 5

  Jasmina Boskovska (потврден корисник)

  Imav mnogu temni krugovi i golemi kesi okolu ocite . Od koga pocnav da gi upotebuvam mi se osvetli i izmazni kozata mnogu sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 101. 5 out of 5

  snezana mitreska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 102. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlichno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 103. 5 out of 5

  Gordana Jolevska (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Витамин Ц
Органска хијалуронска киселина
Колаген
Органска алое вера
Витамин Е
Масло од јојоба
Ферулинска киселина
МСМ
Л-аргинин
Глицерин
Феноксиетанол
Етил хексил глицерин

Начин на употреба:
1. Измијте го лицето и избришете го.
2. Извадете ги падовите од заштитното пакување
3. Аплицирајте ги под очите
4. Оставате ги да делуваат 15 минути

Претпазливост и предупредувања: Само за надворешна употреба. Прекинете со употреба доколку се појави црвенило или иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца, на ладно и суво место. За време на бременост и доење пред употреба консултирајте се со фармацевт поради пречуствителноста на кожата во тој период.

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: