-34%

Vitamin C Serum + Clinox

590 ден

Availability: Нема на залиха

Опис

Dr. Viton – Vitamin C Serum

 • Го промовира производството на колаген<
 • Го штити лицето од штетните УВА и УВБ зраци
 • Ги намалува темните кругови и подочници околу очите
 • Го забрзува заздравувањето на кожата
 • Ја подобрува хидратацијата на кожата

Dr. Viton – Clinox e eфикасно средство за дезинфекција на телефон кое лесно се распрснува на самиот екран и чистењето со микрофибер кутијата на CLINOX чистачот, нуди нежно чистење на чувствителното телефонско стакло, ги привлекува маслата кои се лепат на него од прстите и комплетно ја елиминираат нечистотијата. Притоа, не може да го изгребе или оштети самиот екран.

Бојата на Dr. Viton – Clinox ќе биде по случаен избор!

*За производи на попуст не се засметува дополнителен попуст од купон.

164 прегледи за Vitamin C Serum + Clinox

 1. 5 помалку од 5

  Gordana M. (потврден сопственик)

  Супер серум

 2. 5 помалку од 5

  Daniela (потврден сопственик)

  Ekstra proizvod ,preporaka od se srce

 3. 5 помалку од 5

  Горан Митевски (потврден сопственик)

  Супер

 4. 5 помалку од 5

  Ангела (потврден сопственик)

  Ефективен серум што навистина прави промени на кожата. Се враќам за овој продукт уште пред да го завршам.

 5. 5 помалку од 5

  Kristina M. (потврден сопственик)

  Zadovolna od proizvodot

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Cancel

Вие исто така би сакале…