-34%

Vitamin C Serum + Clinox

590 ден

Погледни сметка

Опис

Dr. Viton – Vitamin C Serum

 • Го промовира производството на колаген<
 • Го штити лицето од штетните УВА и УВБ зраци
 • Ги намалува темните кругови и подочници околу очите
 • Го забрзува заздравувањето на кожата
 • Ја подобрува хидратацијата на кожата

Dr. Viton – Clinox e eфикасно средство за дезинфекција на телефон кое лесно се распрснува на самиот екран и чистењето со микрофибер кутијата на CLINOX чистачот, нуди нежно чистење на чувствителното телефонско стакло, ги привлекува маслата кои се лепат на него од прстите и комплетно ја елиминираат нечистотијата. Притоа, не може да го изгребе или оштети самиот екран.

Бојата на Dr. Viton – Clinox ќе биде по случаен избор!

*За производи на попуст не се засметува дополнителен попуст од купон.

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

62 искуства за Vitamin C Serum + Clinox

4,9
Based on 62 reviews
5 ѕвезди
88%
4 ѕвезди
11%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Svetlana (потврден корисник)

  Презадоволна сум, серумот ја освежува и омекнува кожата, производот е одличен.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Olgica Mihajlovska (потврден корисник)

  одличножи сте

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ја освежува кожата

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Fiknete A. (потврден корисник)

  Prekresno e serumot Vitamin C osveshuva omenkuva i dava vlazhnost na kozhata zadovollna i sekogash ke go koristam 👌☺️

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Гордана (потврден корисник)

  Одлични

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Martina (потврден корисник)

  Дава преубаво чуство на кожата ја подмладува и дефинитивно помага 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Dane Atanasov (потврден корисник)

  Super proizvodi nemam zabeleshka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Biljana M. (потврден корисник)

  Екстра!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Ana Lokoska (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  Aleksandra Gjurcinovska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

Витамин Ц
Органска хијалуронска киселина
Колаген
Органска алое вера
Витамин Е
Масло од јојоба
Ферулинска киселина
МСМ
Л-аргинин
Глицерин
Феноксиетанол
Етил хексил глицерин

Начин на употреба: Измијте го лицето и со тапкање исушете ја кожата. Доколку користите тонер, прво аплицирајте го тонерот. Со врвовите на прстите нанесете мала количина од серумот на целото лице, вратот и деколтето. Почекајте да се исуши, потоа нанесете хидратантна крема. Може да се користи дневно, преку ден или навечер.

Претпазливост и предупредувања:
 Само за надворешна употреба. Прекинете со употреба доколку се појави црвенило или иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца, на ладно и суво место. За време на бременост и доење пред употреба консултирајте се со фармацевт поради пречуствителноста на кожата во тој период.

Корисниците кој го користат овој производ исто така користат и:

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: