-34%

Vitamin C Serum + Clinox

590 ден

Погледни сметка

Опис

Dr. Viton – Vitamin C Serum

 • Го промовира производството на колаген<
 • Го штити лицето од штетните УВА и УВБ зраци
 • Ги намалува темните кругови и подочници околу очите
 • Го забрзува заздравувањето на кожата
 • Ја подобрува хидратацијата на кожата

Dr. Viton – Clinox e eфикасно средство за дезинфекција на телефон кое лесно се распрснува на самиот екран и чистењето со микрофибер кутијата на CLINOX чистачот, нуди нежно чистење на чувствителното телефонско стакло, ги привлекува маслата кои се лепат на него од прстите и комплетно ја елиминираат нечистотијата. Притоа, не може да го изгребе или оштети самиот екран.

Бојата на Dr. Viton – Clinox ќе биде по случаен избор!

*За производи на попуст не се засметува дополнителен попуст од купон.

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

28 искуства за Vitamin C Serum + Clinox

4,9
Based on 28 reviews
5 ѕвезди
85%
4 ѕвезди
14%
3 ѕвезди
0%
2 ѕвезди
0%
1 ѕвезда
0%
 1. 5 out of 5

  Irena (потврден корисник)

  Многу сум задоволна од производот и го препорачувам на сите.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Елена Д. (потврден корисник)

  Product koj go nemam smeneto 1 godina, broj 1 vo mojata kozmetika.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  NATASA STOILKOVA (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Adrijana Maneva (потврден корисник)

  Go koristam podolgo vreme serumot, odlichen e!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Томислав С. (потврден корисник)

  Сопругата задоволна.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 6. 5 out of 5

  Сања Ристеска (потврден корисник)

  Супер серум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Екстравагантно

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Branka (потврден корисник)

  Odlicen proizvod sekojdnevno go koristam i sum mnogu zadovolna zatoa sto postignav znacitelno osvezuvanje i podobruvanje na kozat na liceto🌻

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Magdalena Manasieva (потврден корисник)

  Презадоволна сум,многу убав производ.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 10. 4 out of 5

  Julijana (потврден корисник)

  Vitamin C serumot po nekolku koristenja pokaza efekt (flekite od sonce skoro celosno isceznaa).

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Cancel

Витамин Ц
Органска хијалуронска киселина
Колаген
Органска алое вера
Витамин Е
Масло од јојоба
Ферулинска киселина
МСМ
Л-аргинин
Глицерин
Феноксиетанол
Етил хексил глицерин

Начин на употреба: Измијте го лицето и со тапкање исушете ја кожата. Доколку користите тонер, прво аплицирајте го тонерот. Со врвовите на прстите нанесете мала количина од серумот на целото лице, вратот и деколтето. Почекајте да се исуши, потоа нанесете хидратантна крема. Може да се користи дневно, преку ден или навечер.

Претпазливост и предупредувања:
 Само за надворешна употреба. Прекинете со употреба доколку се појави црвенило или иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца, на ладно и суво место. За време на бременост и доење пред употреба консултирајте се со фармацевт поради пречуствителноста на кожата во тој период.

Корисниците кој го користат овој производ исто така користат и:

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: