Vitamin C Serum

890 ден

Опис

Го промовира производството на колаген

Една од главните придобивки на овој серум е дека високата концентрација на Dr. Viton – VITAMIN C FACE SERUM помага да се зголеми производството на колаген. Како резултат на тоа, вашето тело може да произведе повеќе колаген, кој може да ви помогне во борбата против брчките и тенките линии на лицето. Како резултат на тоа, ќе имате младешки изглед на кожата, без потреба за скапи и потенцијално ризични козметички третмани.

Го штити лицето од штетните УВА и УВБ зраци

Во прилог на придобивките кои ги нуди во однос на забавување на стареењето, Dr. Viton – VITAMIN C FACE SERUM е одличен за заштита на вашата кожа од оштетување, особено од УВА и УВБ зраците на сонцето. Тоа е затоа што витаминот Ц е антиоксиданс, па тој природно помага да се зајакне вашата кожа. Се разбира, серумот од витаминот Ц не треба да се смета за алтернатива за нанесување на заштитен крем за сончање, но кога се искомбинира со млеко за сончање, овој серум навистина може да направи чудо за вашата кожа.

Ги намалува темните кругови и подочници околу очите

Dr. Viton – VITAMIN C FACE SERUM, исто така, помага дури и во намалувањето на темните круговите под очите и подочниците. Ова е одлично за оние кои се постојано уморни и се обидуваат да ги скријат темните кругови под очите и сакаат да добијат младешки, сјаен и енергичен изглед.

Го забрзува заздравувањето на кожата

Истражувањата исто така покажаа дека високото ниво на Dr. Viton – Vitamin C Serum може да помогне да се забрза процесот на природното заздравување на кожата. Ова го прави идеален за употреба на лицето и други области на кожата, бидејќи се покажува како особено ефективен во лекување на лузни од акни и флеки.

Пигментацијата на кожата се намалува

Ако страдате од црвенило на кожата, појава на темни дамки или други промени во бојата, високо квалитетен серум на Dr. Viton – VITAMIN C FACE SERUM може да биде во можност да ви помогне да го постигнете оној изедначен тон на кожата. Исто така витаминот Ц е одличен за намалување на она црвенило кое се појавува кога сте засрамени. Со само неколку употреби, може да најдете дека ќе имаат повеќе дури и тонот на кожата.

Го задржува младешкиот изглед на кожата

Dr. Viton – VITAMIN C FACE SERUM може да помогне вашата кожа да изгледа помладо на подолг рок, не само преку стимулирање на производството на колаген, но и преку израмнување на тонот на вашата кожа и осветлување вашиот тен.

Ја подобрува хидратацијата на кожата

Ако страдате од сува кожа, Dr. Viton – Vitamin C Serum е нешто кое мора да го имате. Ова е особено точно ако сте се обиделе со користење на навлажнувачи на кожа во минатото, но вашата кожа станувала уште посува и покрута. Со Dr. Viton – Vitamin C Serum, можете да уживате во висока концентрација на витамини кои на вашето тело навистина му требаат за да се подобри целокупната хидратација на кожата.

Витаминот Ц го намалува воспалението

Dr. Viton – VITAMIN C FACE SERUM има способност да го намали воспалението. Серумот со витамин Ц е идеален за луѓе кои имаат тенденција да се разбудат наутро со подуеност околу очите или други области на лицето.

Го забрзува лекувањето од изгорениците

Во прилог на заштитата на кожата од штетата која е предизвикана од сонцето, Dr. Viton – VITAMIN C FACE SERUM, исто така може да биде ефикасен во помош со лекувањето на изгореници. Ова се само некои од многуте придобивки на витаминот Ц во однос на вашата кожа и лицето. Лесно е да се најдат лосиони и креми кои тврдат дека содржат витамин Ц, но важно е да се сфати дека на кожата и треба многу висока концентрација на овој витамин, со цел да се видат резултатите.

Во нашата палета на серуми за лице можете да го пронајдете и Dr. Viton – Hyaluronic Acid Serum.

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

386 искуства за Vitamin C Serum

 1. 5 out of 5

  Mila M. (потврден корисник)

  Одлично е ! Презадоволна

  12 од 16 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 2. 5 out of 5

  Deniza Stambolieva (потврден корисник)

  Perfekten e serumot

  8 од 9 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 3. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Производот е одличен.

  6 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 4. 5 out of 5

  Љубица (потврден корисник)

  Супер, ќе го користам и во иднина.

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 5. 5 out of 5

  Ана Карапуцева (потврден корисник)

  презадоволна и премногу изненадена што резултат има уште при првиот ден на користење … 🤩

  7 од 8 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 6. 3 out of 5

  Gjilimsere Ibraimi (потврден корисник)

  pozdrav,go koristam serumot,iako e rano samo tri dena,no moram da vi ukazam deka ne osekjam zategnuvanje na kozata,inace dobar e,najverojatno za rezultat bi trebalo podolgo da se koristi! pozz

  6 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 7. 5 out of 5

  Violeta Kajganarova (потврден корисник)

  Predobar proizvod!

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 8. 5 out of 5

  Nina S. (потврден корисник)

  Одличен производ, го користам секојдневно. Ми помага со воспаление на кожата ,незаменлив е.

  4 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 9. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 10. 5 out of 5

  edona xhambazi (потврден корисник)

  Super

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 11. 5 out of 5

  ivana (потврден корисник)

  Овој серум го користам веќе 2 години и е предобар!

  3 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 12. 5 out of 5

  Ivana P. (потврден корисник)

  🔝

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 13. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Blagodarna za uslizlivosta i golemata profesionalnost. Za proizvodot ke kazam posle nekoe vreme na upotreba.

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 14. 5 out of 5

  Sara Stojanoska (потврден корисник)

  Super

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 15. 1 out of 5

  Valentina Shterkova Lukareva (потврден корисник)

  Seuste ne sum go dobila proizvodot

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 16. 5 out of 5

  Marija Milevska (потврден корисник)

  Odlichen

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 17. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👌👌👌

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 18. 5 out of 5

  Biljana L. (потврден корисник)

  Задоволна, иако го користам краток период видливи се резултатите. Не ми се масти Т зоната, а и брчките се поднамалени. Со подолг период на користење ќе биде подобро согурно

  6 од 7 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 19. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 20. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Serumot c nenormalno ste go poskapele i nikoj sega nema da vi go kupuva

  14 од 15 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 21. 5 out of 5

  Dragica Nikolic (потврден корисник)

  odlicno je

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 22. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 23. 5 out of 5

  Елена Суџуковиќ (потврден корисник)

  po preporaka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 24. 5 out of 5

  Viktorija S. (потврден корисник)

  Uste so prvo koristenje,se primetuva razlika,super e serumot 😊

  1 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 25. 5 out of 5

  Симона (потврден корисник)

  Предобар производ

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 26. 5 out of 5

  Maja Cuculova (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 27. 5 out of 5

  Jasminka Markovska (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 28. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  pred nedela dena pocnav da go koristam serumot i odma moze da se zabelezi razlikata vo moeto lice..mi se ozvezi

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 29. 3 out of 5

  Nevenka M. (потврден корисник)

  Чекав цела недела за достава! Ве молам во иднина поработете на вашата експедотивност.

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 30. 5 out of 5

  DIANA DAVITKOVSKA (потврден корисник)

  Презадоволна со услугата.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 31. 5 out of 5

  Катерина (потврден корисник)

  Одличен серум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 32. 3 out of 5

  Elena Kocovska (потврден корисник)

  seuste go nemam Dobieno proizvodot, ako mozi da znam od koe kargo treba da go podignam? Mi se nemaat javeno😣

  3 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 33. 5 out of 5

  Angela (потврден корисник)

  go koristam nekolku dena, a veke se zabelezuvaat rezultati.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 34. 5 out of 5

  Емилија Апостоловска (потврден корисник)

  👌👌

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 35. 5 out of 5

  Билјана (потврден корисник)

  Одличен производ за секојдневна нега на лицето

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 36. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Preubav proizvod

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 37. 5 out of 5

  Mila P. (потврден корисник)

  Super

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 38. 1 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Пратката воопшто не пристигна до мене. Непрофесионалност на фирмата која врши достава и вработениот таму – Струмица

  2 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 39. 5 out of 5

  Teodora Lazaroska (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 40. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Vidlivi rezultati posle samo nekolku dena na koristenje. Kozata e meka, sjajna i ziva 🙂 toplo go preporacuvam

  4 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 41. 5 out of 5

  Ана (потврден корисник)

  Одлечен производ. Со месеци го користам, презадоволна сум.

  2 од 3 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 42. 5 out of 5

  Катерина Дамњановска (потврден корисник)

  одличен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 43. 5 out of 5

  Angela (потврден корисник)

  Serumot e odlicen

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 44. 5 out of 5

  Jasmina Trajkovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod, so redovna upotreba temnite delovi okolu ocite se posvetluvaat.

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 45. 5 out of 5

  Лидија Милоеска (потврден корисник)

  Задоволна сум

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 46. 5 out of 5

  Gordana S. (потврден корисник)

  celosno delotvorni

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 47. 3 out of 5

  Ivana A. (потврден корисник)

  Serumot e super, megjutoa ne odgovara na site tipovi na koza. Jas imam cuvstvitelna koza i ponekogas mi se javuva osip osobeno vo predelot na celoto.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 48. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicen preparat, go koristam redovno. Pri podolga redovna upotreba gi osvetluva podocnjacite a blagoprijatno dleuva na celata koza. Go nanesuvam sekojdnevno pred koristenje na krema za lice.

  1 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 49. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicen serum

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 50. 4 out of 5

  Katerina (потврден корисник)

  Го користам веќе редовно, иако искрено не осеќам никакви промени. Цената е малку “соленка”, но кодовите за попуст си го прават своето. 🙂

  4 од 4 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 51. 5 out of 5

  Bena (потврден корисник)

  Perfect

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 52. 5 out of 5

  menka jurukova (потврден корисник)

  ne se sluchuva magija , no mislam deka ima efekt

  5 од 5 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 53. 5 out of 5

  Natalija (потврден корисник)

  Odlicen e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 54. 5 out of 5

  Daniela J. (потврден корисник)

  Odlicni serumi za lice!

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 55. 5 out of 5

  Aneta Arizankoska (потврден корисник)

  Zamena za dnevna krema

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 56. 5 out of 5

  Tanje Dimeska (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 57. 5 out of 5

  Викторија Мирческа (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 58. 5 out of 5

  Tatjana (потврден корисник)

  Одличен продукт. После само две недели користење осетив огромна разлика на лицето. Го препорачувам на сите!

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 59. 5 out of 5

  Elizabeta Smiljkovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod..navremena dostava i organiziranost…prodolzete taka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 60. 5 out of 5

  Zaklina Ristovska (потврден корисник)

  odlicno e

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 61. 4 out of 5

  Ermira Besimi Ibishi (потврден корисник)

  Super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 62. 5 out of 5

  Милица Тосевска Апостолова (потврден корисник)

  Сеуште е рано за ефект

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 63. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 64. 5 out of 5

  Suzana Nikolovska (потврден корисник)

  Задоволна сум од производот не користам веќе скапи креми за лице, само од серумите

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 65. 5 out of 5

  Hristina Moneska (потврден корисник)

  vi blagodaram za brzata isporaka

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 66. 5 out of 5

  Sanja (потврден корисник)

  Prezadovolna od proizvodot. Za 2 nedeli liceto mi e posjajno, pomazno i mi se namalija temnite fleki. Go preporacuvam 😊

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 67. 4 out of 5

  Blagojka Z. (потврден корисник)

  Очекував побрзо избелување на флеките

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 68. 5 out of 5

  Monika Mitevska (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 69. 5 out of 5

  Sonja Kostadinova (потврден корисник)

  Редовно го користам и многу сум задоволна.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 70. 5 out of 5

  margareta risteska (потврден корисник)

  Презадоволна сум. Го користам околу 2 години

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 71. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  👏🏼👍🏻

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 72. 5 out of 5

  Slavica (потврден корисник)

  Posle upotrebata na serumot , kozata stanuva meka i nezna kako kadife.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 73. 5 out of 5

  Маја (потврден корисник)

  Супер

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 74. 5 out of 5

  Jordanka Bogatinovska (потврден корисник)

  odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 75. 5 out of 5

  Andrijana (потврден корисник)

  Serumot e super.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 76. 5 out of 5

  Meti Avduli (потврден корисник)

  Dobra usluga

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 77. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ima ubav efekt na kozata, no go koristam prilicno malku vreme za da pokaze vidlivi rezultati

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 78. 5 out of 5

  Катерина Решкова (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 79. 5 out of 5

  Sonja (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 80. 4 out of 5

  Ana Mickovska Jankova (потврден корисник)

  Zdravo, smetam produktot e vo red, malku go imam koristeno zasega e dobar, a I pozitivno mislenje imam I od okolinata za istiot.
  Pozdrav

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 81. 5 out of 5

  Eli (потврден корисник)

  Кожата е затегната и има помалку брчки

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 82. 5 out of 5

  Елизабета Р. (потврден корисник)

  Ова е првиот серум кој го нанесов на моето лице и се навлеков на неговата употреба. Забележувам поизедначен тен на кожата, поизмазнети делови и посјаен, здрав изглед на лицето.

  2 од 2 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 83. 5 out of 5

  Blagica Jovanovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod. Vidliv rezultat

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 84. 5 out of 5

  Lejla A. (потврден корисник)

  odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 85. 5 out of 5

  Violeta Spasovska (потврден корисник)

  😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 86. 5 out of 5

  Ivana G. (потврден корисник)

  Odlicen

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 87. 5 out of 5

  Roza M. (потврден корисник)

  Postojano go koristam,zadovolna sum. Gi koristam skoro site proizvodi na dr.Vizon.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 88. 5 out of 5

  Viktorija (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna ❣

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 89. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Супер!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 90. 5 out of 5

  Стефани Чалеска (потврден корисник)

  Многу добар производ

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 91. 5 out of 5

  Кети (потврден корисник)

  👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 92. 5 out of 5

  Elena T. (потврден корисник)

  Fantasticen serum. Rezultatite se vidlivi so redovna upotreba

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 93. 5 out of 5

  Sofija Pacheski (потврден корисник)

  Prezadovolna od serumot. Efekt imase uste po prvoto koristenje, barem kaj mene.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 94. 5 out of 5

  Лидија Јовановска (потврден корисник)

  Веднаш ми јаосвежи кожата и осетив намалување на подочниците

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 95. 5 out of 5

  Вера Станојевиќ (потврден корисник)

  Производот е супер, кожата ми изгледа подмладена. Задоволна сум!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 96. 5 out of 5

  Svetlana Velkovska (потврден корисник)

  Proizvodot e odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 97. 5 out of 5

  Данијела Атанасовска (потврден корисник)

  Zadovolna sum

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 98. 5 out of 5

  Билјана М. (потврден корисник)

  Најдобриот производ за нега и младешки изглед на мојата кожа!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 99. 5 out of 5

  Biljana Bogdanovska (потврден корисник)

  Dosega sum prezadovolna,spored mene proizvodot e odlicen 5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 100. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  super e brzo se vpiva na kozata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 101. 5 out of 5

  Emi Z. (потврден корисник)

  .

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 102. 4 out of 5

  Radostina Iloska (потврден корисник)

  Super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 103. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 104. 5 out of 5

  Blagojka (потврден корисник)

  Ја освежува кожата.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 105. 5 out of 5

  Ана Ј. (потврден корисник)

  Брзи, експедитивни, навремени, со еден збор – одлични !!! Задоволство е да се соратува со Вас !!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 106. 5 out of 5

  Ana (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna, go izednacuva tenot i mi gi namali damkite od soncanje

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 107. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Dobar e serumot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 108. 5 out of 5

  Vida D. (потврден корисник)

  Прекрасен производ.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 109. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 110. 5 out of 5

  Благој Глушков (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 111. 5 out of 5

  Mence M. (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 112. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Прекрасен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 113. 5 out of 5

  Наташа Пановска (потврден корисник)

  Prezadovolna sum od ovoj proizvod.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 114. 4 out of 5

  Sashka Gorgieva (потврден корисник)

  Go koristam 2meseci veke,za nijansa moze e malku osvezeno liceto,vo odnos na damki,fleki,no drasticni promeni se uste nemam zabelezano

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 115. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ovoj serum e odlicen,nesto sto sekoj bi trebal da go ima vo svojata kozmetika.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 116. 5 out of 5

  Ivana s. (потврден корисник)

  Odlichen proizvod 👌

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 117. 5 out of 5

  Ива (потврден корисник)

  Брза достава и квалитетен производ 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 118. 5 out of 5

  Марија (потврден корисник)

  Засега одлично ми одговара на кожата!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 119. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 120. 5 out of 5

  Mimi M Zlatanovski (потврден корисник)

  👍🏻

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 121. 4 out of 5

  Vesna Stambolieva (потврден корисник)

  Proizvodot e zadovolitelen, makar da e rano za ocenka, no pokazuva zadovolitelni rezultati dosega

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 122. 5 out of 5

  Marija (потврден корисник)

  Одличен производ, супер попусти

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 123. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ. Редовно го користам повеќе од 2 години

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 124. 5 out of 5

  Marija N. (потврден корисник)

  Super proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 125. 5 out of 5

  Vesna Stojanovska (потврден корисник)

  Odlicna tekstura, zadovolna sum. Dostavata bese brza isto taka.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 126. 5 out of 5

  Slagjana P. (потврден корисник)

  Serumot go koristam veke podolgo vreme i go preporacuvam na sekoja sto saka da ima cisto i sjajno lice bidejki navistina ima rezultati

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 127. 5 out of 5

  Tanja K. (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 128. 3 out of 5

  Елена Велкова (потврден корисник)

  Производите и така и така, ама затоа доставувачот ви е катастрофа, ниту е при себе, ниту е културен.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 129. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ за освежување на кожата

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 130. 4 out of 5

  Jovanka (потврден корисник)

  Zadovolna!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 131. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 132. 5 out of 5

  Ljubica R. (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 133. 5 out of 5

  KRISTINA (потврден корисник)

  Prezadovolna sum od serumot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 134. 5 out of 5

  Marija S. (потврден корисник)

  Супер производ ,го користам веќе две недели и ефектите се феноменални. Кожата ми е почиста, помека и флеките се избелени. Го препорачувам со задоволство 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 135. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Vrven proizvod.kozata po treta upotreba ima posebna svezina

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 136. 5 out of 5

  Христина Тошевска (потврден корисник)

  Прекрасен производ. Брза достава. Одлична услуга.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 137. 5 out of 5

  elizabeta s. (потврден корисник)

  не верував но навистина има резултати дури и по само 3 дена употреба. Серумот стана дел од моето секојдневие и дефинитивно мој омикен препарат за за здрава кожа.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 138. 5 out of 5

  Катерина Георгиев (потврден корисник)

  Прекрасни производи со видливи резултати

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 139. 5 out of 5

  Татјана Николоски (потврден корисник)

  Фантастичен, го користам 2 год и не го менувам никогаш😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 140. 5 out of 5

  Кристина (потврден корисник)

  Одличен производ. Брза достава до дома.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 141. 5 out of 5

  Martina (потврден корисник)

  Одличен серум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 142. 2 out of 5

  Violeta Peroska (потврден корисник)

  Не заприметив никаков ефект од серумот

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 143. 5 out of 5

  МАРИЈА Цикарска Николов (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 144. 5 out of 5

  ivona (потврден корисник)

  Odlicen proizvod so vidlivi rezultati za brzo vreme 👌

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 145. 5 out of 5

  Marina Proja (потврден корисник)

  Професионален пристап
  БЛАГОДАРАМ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 146. 5 out of 5

  Tijana Miljkovic (потврден корисник)

  TOP

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 147. 5 out of 5

  Кристина Георгиевска (потврден корисник)

  Прекрасен серум за совршено и мазно лице

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 148. 5 out of 5

  Mimi (потврден корисник)

  прекрасен е, ми го освежи лицето 🤩

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 149. 5 out of 5

  Jasmina Borimeckovska (потврден корисник)

  Одличен 👌👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 150. 5 out of 5

  Елена Т. (потврден корисник)

  Одличен производ, дава свежина на лицето – го препорачувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 151. 5 out of 5

  Petranka (потврден корисник)

  Презадоволна сум од производот

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 152. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlucno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 153. 5 out of 5

  Ана (потврден корисник)

  Добар продукт и брза достава. На почеток сум со користење на серумот, но сега за сега е ОК.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 154. 5 out of 5

  Трајанка Тасева (потврден корисник)

  Najdobriot serum go koristam so.godini i sekogas imam po eden na zaliha…shaj, svezina mi dava na kozata i podocnicite mi gi nema nitu brcki imam…fala vi za proizvodot…

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 155. 5 out of 5

  Irena Naumovska (потврден корисник)

  Super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 156. 5 out of 5

  Snezanka Gasteovska (потврден корисник)

  Navistina sim prezadovolna i go koristam

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 157. 5 out of 5

  Кристина Јаневска (потврден корисник)

  супер производи и супер услуга

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 158. 5 out of 5

  Marija (потврден корисник)

  Одличен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 159. 5 out of 5

  Александра Ѓ. (потврден корисник)

  Одличен производ!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 160. 3 out of 5

  Ивана Стојаноска (потврден корисник)

  Го користам секој ден, на правилен начин, но за жал не гледам некоја промена.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 161. 5 out of 5

  Cece T. (потврден корисник)

  Proizvodot e odlicen, go koristam i ima pozitiven efekt, vi blagodaram

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 162. 5 out of 5

  Gordana V. (потврден корисник)

  Prezadovolna….

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 163. 5 out of 5

  Veton (потврден корисник)

  Ekstra 👌🏻

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 164. 5 out of 5

  Nita Musliu (потврден корисник)

  Predobro

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 165. 5 out of 5

  Ofelija Bajo (потврден корисник)

  Ja zatega I osvezuva kozata, toplo go preporacuvam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 166. 4 out of 5

  Соња Живковиќ Ѓоргиевска (потврден корисник)

  Ќерка ми го користи-задоволне е.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 167. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  супер,

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 168. 5 out of 5

  Zorana G. (потврден корисник)

  Одличен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 169. 5 out of 5

  Ивана Ѓ. (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 170. 5 out of 5

  Марија (потврден корисник)

  Серумот е прекрасен, содржи многу активни состојки, кои се добри за кожата. Јас имам проблематична кожа, која е сува, но склона кон акни. Откако го користам серумот мојата кожа е хидрирана, полна со живот, а акните и уморниот изглед со подочњаци се минато. Од срце го препорачувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 171. 4 out of 5

  Vanja (потврден корисник)

  Одличен производ.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 172. 3 out of 5

  Мери Узунова (потврден корисник)

  Уште не можам да оценам дали има некаков позитивен ефект производот

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 173. 5 out of 5

  Ivana Dimkovska (потврден корисник)

  мислам дека треба подолг период на користење за да увидам разлика, сега за сега е ок,ми ја хидрира повеќе кожата и подобро ги впива кремите

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 174. 5 out of 5

  Elena S. (потврден корисник)

  Proizvodot s super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 175. 5 out of 5

  Marija M. (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 176. 4 out of 5

  Ana Ristovska (потврден корисник)

  Серумот е премногу течен ( сум користела и други серуми и биле во погуста состојба ), и не забележувам некоја посебна разлика на моето лице.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 177. 5 out of 5

  Ajnur Enuz (потврден корисник)

  Prekrasen proizvod premnogu sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 178. 5 out of 5

  Gabriela Mateeva (потврден корисник)

  super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 179. 5 out of 5

  Тоше Г. (потврден корисник)

  super!!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 180. 5 out of 5

  Eli (потврден корисник)

  odlichen serum

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 181. 5 out of 5

  Ивана (потврден корисник)

  Ги намалува флеките на лицето и го прави мазно

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 182. 5 out of 5

  Сашо Николовски (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 183. 5 out of 5

  Sara G. (потврден корисник)

  redovno koristam podolgo vreme prezadovolna sum ,i ne mislam da prestanam 😍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 184. 5 out of 5

  Tatjana Koneska (потврден корисник)

  Prezadovolna 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 185. 1 out of 5

  Габи Димитрова (потврден корисник)

  Значи овој серум го користам веќе некое време и бев доста задоволна но од последниот купен кај вас катастрофа ни малку сличен со претходните можеби и затоа го продавате на 40%попуст.Серумот како воопшто да не содржи Витамин Ц тоа го тврдам затоа што имам искуство со серумот како досега делуваше на моето лице, за жал го препорачав и на други.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 186. 5 out of 5

  Jasmina M. (потврден корисник)

  Vidliva e svezinata za samo kratok period

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 187. 5 out of 5

  Daniela P. (потврден корисник)

  серумот витамин ц сум презадоволна,имав видливи резултати после 2 недели, и го препорачувам на сите.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 188. 5 out of 5

  menka Jurukova (потврден корисник)

  ima efekt

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 189. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odlicni proizvodi za hidratacija na kozata na liceto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 190. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  ОДЛИЧНО

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 191. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Мазна, сјајна и мека кожа

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 192. 5 out of 5

  Mjellma M. (потврден корисник)

  prekrasen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 193. 5 out of 5

  Кристина Пуцакоска (потврден корисник)

  Odlicen 👍👍👍

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 194. 5 out of 5

  Ljupka (потврден корисник)

  Odlicen !

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 195. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Презадоволна.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 196. 5 out of 5

  Рената Нацковска (потврден корисник)

  Хидрира и освежува, и по неколку часови делува на кожата. Задоволна од овој производ.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 197. 5 out of 5

  Маријана Николовска (потврден корисник)

  Лицето е помеко, поеластично и брчките помалку видливи

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 198. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super e proizvodot, mnogu sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 199. 5 out of 5

  Slobodanka Krstovska (потврден корисник)

  Naj naj naj

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 200. 5 out of 5

  Martina Filipovska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 201. 5 out of 5

  Renata (потврден корисник)

  Производот ја освежува кожата, и и дава сјај.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 202. 5 out of 5

  zaklina m. (потврден корисник)

  Го користам веќе неколку години,за флеки на лицето,и презадоволна сум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 203. 5 out of 5

  Mirjana (потврден корисник)

  Go upotrebuvam podolgo vreme i mnogu sum zadovolna.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 204. 5 out of 5

  Viktorija Kostoska (потврден корисник)

  Одличен! Го користам долго време

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 205. 5 out of 5

  Jana Trajkovska Gjorgjieva (потврден корисник)

  Odlicen proizvod, brza isporaka

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 206. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ, доставата се чека многу

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 207. 5 out of 5

  Marija Jancevska (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 208. 5 out of 5

  Meri Shesho (потврден корисник)

  Одличен е

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 209. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  одличен е

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 210. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 211. 5 out of 5

  Билјана (потврден корисник)

  5

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 212. 5 out of 5

  Ivana Spasovska (потврден корисник)

  Odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 213. 5 out of 5

  Violera Mitrushevska (потврден корисник)

  nezamenliv

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 214. 5 out of 5

  Adrijana G. (потврден корисник)

  Epten zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 215. 5 out of 5

  Irena (потврден корисник)

  Серумот е врв, подобро нешто немам користено😁

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 216. 5 out of 5

  Лиле Денковска (потврден корисник)

  многу е добар

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 217. 5 out of 5

  Zorica (потврден корисник)

  Odlicen proizvod, go preporacuvam na site.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 218. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Mnogu mi pomogna,mi se iscisti liceto od akni go preporacuvam na site

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 219. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 220. 5 out of 5

  Meri Sidovska (потврден корисник)

  Jas go koristam vtoroto I navistina e preubavo, kozata kako da mi se iscisti, mi dobi sjaj
  Navistina go preporacuvam vitaminot C

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 221. 5 out of 5

  Кристина (потврден корисник)

  Одличен серум. Темните линии под очите ги снема

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 222. 5 out of 5

  Elica Stojkovska (потврден корисник)

  Predobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 223. 5 out of 5

  Monika (потврден корисник)

  Многу добар продукт!
  Разликите се забележителни.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 224. 5 out of 5

  Daniela G. (потврден корисник)

  Одлично, презадоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 225. 5 out of 5

  Алесандра (потврден корисник)

  Одличен производ, дефинитивно го препорачувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 226. 5 out of 5

  Sibel Bajram (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 227. 5 out of 5

  Angelina sandeva (потврден корисник)

  ok e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 228. 5 out of 5

  Ljupka (потврден корисник)

  Vredi da se ima doma.Ke osetite promena i osvezuvanje na liceto uste vo prvata nedela od koristenjeto na Vitamin C…predobar e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 229. 5 out of 5

  Irena L. (потврден корисник)

  Premnogu sum zadovolna od serumot ke prodolzam da go koristam i ponatamu. Predobar 🙂 vredi da se proba, za site onie koj seuste se dvoumat, dali da go kupat.🙂

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 230. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Dobar proizvod, i dosta brzo stignuva. Vi blagodaram

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 231. 5 out of 5

  Marija (потврден корисник)

  Одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 232. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одма се гледа ефектот

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 233. 5 out of 5

  Angelina sandeva (потврден корисник)

  ok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 234. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Prezadovolna, kozata mi e blagodarna za koristenje na ovoj serum.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 235. 5 out of 5

  Mika Gancheva (потврден корисник)

  Топ, вреди да се проба😘

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 236. 5 out of 5

  Христина (потврден корисник)

  Одличен производ, го користам неколку месеци и сум презадоволна од резултатите.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 237. 5 out of 5

  Dance Dambeva (потврден корисник)

  So redovno koristenje ima siper efekt

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 238. 2 out of 5

  Vesna J. (потврден корисник)

  Не приметив подобрување, напротив престанав да користам крем за околу очи со цел да го видам ефектот од вит. Ц но брчките околу очи станаа повидливи.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 239. 5 out of 5

  Anita Rusevska (потврден корисник)

  Odlicen proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 240. 5 out of 5

  Tereza S. (потврден корисник)

  Prvpat go koristam, i za pocetok sum prezadovolna 😊 Toplo go preporacuvam serumot na sekoja zena.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 241. 5 out of 5

  Vlasta Hristova (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna od efektot na kapkite vitamin C, kozata e vednas pomeka i poelasticna.

  0 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 242. 5 out of 5

  Ana (потврден корисник)

  odlicen i efektiven

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 243. 5 out of 5

  Sara Bulukova Davkova (потврден корисник)

  Супер е

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 244. 5 out of 5

  Beti Stoimenovska (потврден корисник)

  Zadovolna sum

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 245. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  I felt the difference since day one. My face skin is so smooth and toned!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 246. 5 out of 5

  Tanja Popovska (потврден корисник)

  Odlicnen serum ja izmaznuva kozata😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 247. 5 out of 5

  Meri (потврден корисник)

  Супер производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 248. 5 out of 5

  Бојана Стојковска (потврден корисник)

  Serumot e predobar, mnogu sum zadovolna.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 249. 5 out of 5

  Katerina V. (потврден корисник)

  Premnogu zadovolna,poveke od ocekuvanoto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 250. 5 out of 5

  Valentina (потврден корисник)

  Prezadovolna sum

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 251. 5 out of 5

  NATALIJA (потврден корисник)

  go koristam tri godini , predobar

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 252. 5 out of 5

  Сања В. (потврден корисник)

  Презадоволна сум од производот. Има видливи позитивни промени уште по првото ставање, а со редовно користење забележав дека флеките што ги имав како последица на хормонално пореметување по бременоста, почнуваат да исчезнуваат. Кожата ми стана по мазна а лицето подмладено. Ви благодарам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 253. 5 out of 5

  Elizabeta S. (потврден корисник)

  Odlicen proizvod,go preporacuvam na sekoj…kako proizvodot taka i vas,odlicna sorabotka,navremena dostava..odlicno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 254. 5 out of 5

  Elena Stefanovska (потврден корисник)

  Prezadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 255. 5 out of 5

  Викторија (потврден корисник)

  Најдобар Витамин Ц серум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 256. 5 out of 5

  Марија (потврден корисник)

  Презадоволна ги користам веќе неколку години

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 257. 5 out of 5

  Ivan Serafimovski (потврден корисник)

  Prezadovolen od proizvodite na Alfalab

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 258. 5 out of 5

  Martina (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 259. 5 out of 5

  Shpresa Limani (потврден корисник)

  Odlicen e 🤩

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 260. 5 out of 5

  Elvira Polisi (потврден корисник)

  Zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 261. 1 out of 5

  Marjana (потврден корисник)

  Vekje 3ta nedela kako go kositam dva pati dnevno serumot C. Nemam nikakvi promeni koi očekuvav da gi zabeležam. Reklamite se odlični za proizvodot,no ništo od toa ne se slučiva na mojata koža,nikakva promena. So eden zbor , ne sum zadovolna.

  1 од 1 рекоа дека ова мислење им е корисно. Дали е корисно за вас?
  Да
  Не
 262. 5 out of 5

  Angelina (потврден корисник)

  Brza dostava, dobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 263. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 264. 5 out of 5

  Biljana M. (потврден корисник)

  Серумските капки ми ја освежуваат кожата и многу сум задоволна од нив. Ги користам со години и нема да престанам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 265. 5 out of 5

  Eli P. (потврден корисник)

  Super proizvod, go preporacuvam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 266. 5 out of 5

  Vesna Micevska (потврден корисник)

  Proizvodot go koristam podolgo vreme i sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 267. 5 out of 5

  Гордана Стојановска (потврден корисник)

  serumot e odlicen, go preporacuvam sekoj da proba, nema da zgreshi.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 268. 5 out of 5

  Martina (потврден корисник)

  odlicno.dostava za 2 dena

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 269. 5 out of 5

  halida gjorgjievska (потврден корисник)

  super..

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 270. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Серумот е нешто преубаво. По 8 часа на ден сум со маска и лицето ми е уморно, но кога вечерта ќе ставам од серумов сум како препородена. Толку освежува и смирува, не се препознавам колку ми е освежено. Чиста 10ка

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 271. 5 out of 5

  Katerina Biboska (потврден корисник)

  Zadovolna sum,liceto mi e dosta osvezeno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 272. 5 out of 5

  Zvezdana T. (потврден корисник)

  odlicno, vidlivi razliki posle 1 nedela koristenje

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 273. 5 out of 5

  Emilija Maksimoska (потврден корисник)

  Super proizvod samo za nekolku Dena kozata mi stana pomazna I pomeka 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 274. 5 out of 5

  Marija A. (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 275. 5 out of 5

  Hristina Raleva Pavlovska (потврден корисник)

  Vidlivi rezultati uste po samo 1 nedela upotreba. Zadovolna!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 276. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Го користам веќе неколку месеци и сум задоволна од резултатите.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 277. 3 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ја чувствувам кожата по свежа , но очекував поголеми резултати.До сега не го добив очекуваното

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 278. 5 out of 5

  Ивана (потврден корисник)

  Супер, го освежува лицето, го прави понежно и почисто, со што изгледа поубаво.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 279. 5 out of 5

  Елизабета Т. (потврден корисник)

  Презадоволна сум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 280. 5 out of 5

  Ruska Andreska (потврден корисник)

  Mozebi e malku rano za rezultati no mi pogoduva na kozata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 281. 1 out of 5

  bistra andreevska (потврден корисник)

  Ne mi pristigna vasiot proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 282. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Секоја чест за брзата испорака.Производот одличен.Ја освежува кожата,ја прави мека и еластична,а мојот проблем со дамките на лицето е решен.Ви го препорачувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 283. 5 out of 5

  Anita (потврден корисник)

  Zadovolna sum, posle nedela koristenje na serumot, kozata vidno mi se osvezi!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 284. 5 out of 5

  Izabela (потврден корисник)

  preubav

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 285. 5 out of 5

  Ирена Ѓуревска (потврден корисник)

  Презадоволна сум

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 286. 5 out of 5

  Eleonora Jordanoska (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 287. 5 out of 5

  Slavica (потврден корисник)

  Сѐ уште е рано да кажам бидејќи го користам кратко време, а очекувањата се големи особено за ублажување на брчките и флеките и постигнување на тонус на кожата. Но, од досегашното кратко користење, кожата на лицето е помека, помалку сува и ми носи радост секојдневниот третман оти знам дека правам нешто за себе односно за лицето.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 288. 5 out of 5

  Marija Antovska (потврден корисник)

  Super e za night serum

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 289. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Predobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 290. 5 out of 5

  Aleksandra Aleksovska (потврден корисник)

  Убаво чувство кога се нанесува

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 291. 5 out of 5

  Savica Jankulova (потврден корисник)

  Super e zadovolna sum mi dava svezina na liceto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 292. 5 out of 5

  Гордана Н. (потврден корисник)

  Одличен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 293. 5 out of 5

  Ивана Здравев (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna od proizvodot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 294. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Sanja

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 295. 4 out of 5

  Aleksandar Andreski (потврден корисник)

  Dobro deluva na liceto i dava mekost i elasticnost. Se nadevam deka deluva.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 296. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 297. 5 out of 5

  Sonja (потврден корисник)

  Odlicno za pocetok

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 298. 5 out of 5

  Suzana Jovanovikj (потврден корисник)

  Квалитетен,ефективен и економичен серум 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 299. 5 out of 5

  Alkejsandra Ilieva (потврден корисник)

  Posle 2 nedeli vekje gledam rezultat pozitiven, svetla i cista koza

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 300. 5 out of 5

  Rosa P. (потврден корисник)

  Zadovolna sum od ovoj proizvod. Go poracuvam nekolku pati.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 301. 5 out of 5

  Sava (потврден корисник)

  Dobar za mojata koza

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 302. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Серумот со витамин Ц е број 1 за мене! Го користам второто шишенце и ќе продолжам и понатака да го употребувам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 303. 5 out of 5

  Vlasta Hristova (потврден корисник)

  Premnogu sum zadovolna od serumot, posle nanesuvanje, kozata vednas stanuva pomeka i ponezna. Veke 3 sisence poracav.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 304. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Ne e za lica so super osetliva i suva koza. Ja sushi dopolnitelno. Megjutoa jas sum ekstremen slucaj taka da mojov komentar moze da se zeme so rezerva.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 305. 5 out of 5

  Aleksandra C. (потврден корисник)

  Super dejstvuva, nezno za kozata.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 306. 5 out of 5

  Katerina Nikolova (потврден корисник)

  zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 307. 5 out of 5

  Биљана Стојановска (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 308. 5 out of 5

  Aferdita Bexheti (потврден корисник)

  Serumot go koristam veke nekolku meseci i sum zadovolna 😊

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 309. 5 out of 5

  Katerina Simonoska (потврден корисник)

  Super e, ubava mazna glatka koža,

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 310. 4 out of 5

  Нена Велковска (потврден корисник)

  Prazno bese shishenceto

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 311. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Mn dobar proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 312. 5 out of 5

  Julijana Vasilovska (потврден корисник)

  Vidlivi rezultati uste po prvata nedela od koristenjeto!Preubav proizvod 🙂

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 313. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Povekje pati imam poracuvano i sum mnogu zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 314. 5 out of 5

  Jasna (потврден корисник)

  Topppp proizvod

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 315. 5 out of 5

  Biljana Nikolovska (потврден корисник)

  Predobar e serumot

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 316. 5 out of 5

  Nikoleta (потврден корисник)

  Serumot ubavo se vpiva na kozata, dobro hidrira, brckite se izmaznuvaat, prezadovolna sum 😁

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 317. 5 out of 5

  Кристина Б. (потврден корисник)

  Разлика на кожата на лицето има веднаш по нанесување на серумот. Некако е помека, порите се исполнети,..

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 318. 5 out of 5

  Elena (потврден корисник)

  Skoro pocnav da go koristam, cekam rezultat

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 319. 4 out of 5

  Ivana Miloskovska (потврден корисник)

  Супер

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 320. 5 out of 5

  Renata Simonovska (потврден корисник)

  Одлични!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 321. 5 out of 5

  Mimo (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 322. 4 out of 5

  Ana S. (потврден корисник)

  Kratko go koristam serumov za da dadam mislenje. Do sega nemam znacitelno podobruvanje/ promeni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 323. 5 out of 5

  Zorica (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 324. 5 out of 5

  Ivana Serafimovska (потврден корисник)

  Го користам долго време и сум презадоволна!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 325. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Второ паковање ми е одличен е!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 326. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Serumot e ekstra, tolku dobro deluva na liceto/kozata, nemam zborovi!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 327. 5 out of 5

  Благица (потврден корисник)

  Го користам веќе неколку недели и кожата ми е многу посјајна и поздрава.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 328. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  prezadovolna sum, dobro ja hidrira kozata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 329. 4 out of 5

  Даниела (потврден корисник)

  добар, но нема толку магичен ефект како што е рекламиран

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 330. 5 out of 5

  Iva Blazovska (потврден корисник)

  Навистина ја освежува и подмладува кожата на лицето.Презадоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 331. 5 out of 5

  Ирена Митева Дохчев (потврден корисник)

  Серумот е одличен! После една седмица користење, кожата светнува! Редовно го користам! ♥️

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 332. 5 out of 5

  Magdalena (потврден корисник)

  изедначување на тенот за само неколку дена употреба

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 333. 5 out of 5

  Joana (потврден корисник)

  Одлично!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 334. 4 out of 5

  VERICA MILCHEVA (потврден корисник)

  Super proizvod,dobri rezultati.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 335. 5 out of 5

  Marijana (потврден корисник)

  Serumot go koristam podolgo vreme i sum mnogu zadovolna tenot mi e izednacen i kozata pocista go preporacuvam

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 336. 5 out of 5

  Tatjana Ushinova (потврден корисник)

  Odlichno ja hidrira kozata

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 337. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Super

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 338. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  многу задоволна

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 339. 5 out of 5

  Ивана (потврден корисник)

  Одлични!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 340. 5 out of 5

  Snezana Kaleeva Kovacevska (потврден корисник)

  pREKRASEN SERUM, MI JA OSVEZI KOZATA

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 341. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  До сега прв продукт кој ја направи мојата екстремно сува кожа хидрирана

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 342. 5 out of 5

  Mevzeta Zukorlikj (потврден корисник)

  Ovoj proizvod go koristam veke 3 meseci I custvuvam blagi pozitivni promeni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 343. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  super e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 344. 4 out of 5

  Violeta Mihajlova (потврден корисник)

  4

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 345. 5 out of 5

  Jasmina Trojačanec (потврден корисник)

  Го користам подолго време.Одличен

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 346. 5 out of 5

  Sanja Popovska Radevska (потврден корисник)

  Mnogu sum zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 347. 5 out of 5

  Blagica Tomovska (потврден корисник)

  Gi koristam podolg period I sum mnogu zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 348. 5 out of 5

  Hristina (потврден корисник)

  Mnogu dobar serum,so samo edno nanesuvanke liceto mazno i se oseka procesot na zategnuvanje na liceto.Rezultatite se vidlivi po prvata nedela od koristenjeto.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 349. 5 out of 5

  Natasa Zezoska Ujunovska (потврден корисник)

  Prekrasen,vtor pat go naracuvam,liceto mi go napravi kako svila,sjajno I meko.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 350. 5 out of 5

  Vlasta Hristova (потврден корисник)

  Serumot e odlicen. Kozata e pomazna i osvezena.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 351. 5 out of 5

  Lolita Stefanova (потврден корисник)

  Odlicen

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 352. 5 out of 5

  Irena Blazeska (потврден корисник)

  Презадоволна од овој серум.Повторно би нарачала.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 353. 5 out of 5

  Vesna Lazareva (потврден корисник)

  Zadovolna 10

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 354. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  задоволен квалитет

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 355. 5 out of 5

  Маја Јаневска Николовска (потврден корисник)

  Одличен производ

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 356. 5 out of 5

  Ирина (потврден корисник)

  Прекрасен производ,го користам скоро еден месец и сум презадоволна. Го препорачувам на секоја жена која сака млад изглед и негувана кожа. Мој “number one” производ.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 357. 5 out of 5

  Maja Dimitrievska (потврден корисник)

  Prezadovolni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 358. 4 out of 5

  Julijana (потврден корисник)

  Kratko vreme go koristam, no zabelezuvam deka flekite od sonceto izbleduvaat.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 359. 5 out of 5

  Maja Taraninov (потврден корисник)

  Super se vasite proizvodi

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 360. 5 out of 5

  Jovana T. (потврден корисник)

  Odlicen! Vednas se vpiva i hidrira.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 361. 5 out of 5

  Andrijana (потврден корисник)

  Серумот го користам неколку месеци и сум презадоволна.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 362. 4 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Odličen, bas tenok i prijaten na liceto bez cuvstvo na tezina

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 363. 4 out of 5

  Tanja A. (потврден корисник)

  Skapo e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 364. 5 out of 5

  Irena Koceva (потврден корисник)

  Ги брише тенките линии под очите. Презадоволна!!!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 365. 5 out of 5

  Angela T. (потврден корисник)

  Серумот го обожавам! За многу кратко време добив видливи ефекти! Испораката беше брза и ми се допадна тркалото на среќата бидејќи си добив попуст за да си купам уште еден серум.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 366. 5 out of 5

  Angela L. (потврден корисник)

  Прекрасен, најквалитетниот серум кој веднаш дава резултати. Го користам континуирано и ќе продолжам.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 367. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Najefektiven serum 👌

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 368. 5 out of 5

  Simona S. (потврден корисник)

  /

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 369. 4 out of 5

  Svetlana Gligorovska (потврден корисник)

  Задоволна сум иако кратко време го користам.Се надевам и понатаму да го користам😃

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 370. 5 out of 5

  Anita Gligorova (потврден корисник)

  Prekrasno e

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 371. 5 out of 5

  Pale Dimitrova (потврден корисник)

  Odlicni

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 372. 1 out of 5

  Donka Stefanoska (потврден корисник)

  Ne sum zadovolna od serumot voopsto.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 373. 5 out of 5

  Gordana Jolevska (потврден корисник)

  Od mnogu isprobani ovoj serum e nezamenliv

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 374. 5 out of 5

  Marjana Lozanovska (потврден корисник)

  Mnogu ubavo i efikasno

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 375. 4 out of 5

  Dijana (потврден корисник)

  Serumot e odlicen. Podocnitite pocna postepeno da osvetluvat. Go preporacuvam na site.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 376. 5 out of 5

  Arijeta Alii (потврден корисник)

  Premnogu zadovolna im go preporacuvam na site . moite drugarki pocnaa da go koristat veke otkako im kazav deka sum zadovolna, i deka sekogas ima popusti so trkaloto na srekjata.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 377. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  За кратко време има ефект

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 378. 4 out of 5

  Соња Џоровска (потврден корисник)

  Mnogu dobar

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 379. 5 out of 5

  Andrijana P. (потврден корисник)

  Предобар е серумот. Од првото нанесување се гледа разлика. Го затега, освежува и подмладува лицето. Одличен е!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 380. 5 out of 5

  Симона (потврден корисник)

  Одличен,презадоволна.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 381. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Одличен производ!

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 382. 5 out of 5

  Anonymous (потврден корисник)

  Mnogu zadovolna

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 383. 5 out of 5

  Деспина (потврден корисник)

  одлично

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 384. 5 out of 5

  Наташа (потврден корисник)

  Одличен производ.

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 385. 5 out of 5

  Keti N. (потврден корисник)

  Прекрасен производ кој го порачувам повеќе пати од вас зошто често пати имате попусти со тркалото на среќа. Откако го корисрам кожата ми е поблескава, пегите ми се помалку видливи, а и брчките не се толку длабоки. Топло го препорачувам на сите

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не
 386. 5 out of 5

  Vesna A. (потврден корисник)

  Дали мислењето ви помогна?
  Да
  Не

Само најавени корисници кој го имаат купено овој производ може да напишат искуство.

Витамин Ц
Органска хијалуронска киселина
Колаген
Органска алое вера
Витамин Е
Масло од јојоба
Ферулинска киселина
МСМ
Л-аргинин
Глицерин
Феноксиетанол
Етил хексил глицерин

Начин на употреба: Измијте го лицето и со тапкање исушете ја кожата. Доколку користите тонер, прво аплицирајте го тонерот. Со врвовите на прстите нанесете мала количина од серумот на целото лице, вратот и деколтето. Почекајте да се исуши, потоа нанесете хидратантна крема. Може да се користи дневно, преку ден или навечер.

Претпазливост и предупредувања:
 Само за надворешна употреба. Прекинете со употреба доколку се појави црвенило или иритација на кожата. Да се чува подалеку од дофат на деца, на ладно и суво место. За време на бременост и доење пред употреба консултирајте се со фармацевт поради пречуствителноста на кожата во тој период.

Корисниците кој го користат овој производ исто така користат и:

Успешно го додадовте следниот производ на вашата сметка: