Зелен чај

385 ден

Погледни кошничка

Производот може да го набавите во аптеките на: Еурофарм, Зегин, Виа Фарм, Виола, Плус Фарма, Галениум, Бети во DM-дрогерии и Cosmo – Tinex и сите подобро снабдени аптеки. Или нарачајте ONLINE со кликнување на копчето КУПИ ВЕДНАШ

5 прегледи за Зелен чај

 1. 5 помалку од 5

  Anonymous (потврден сопственик)

  kratko vreme go koristam

 2. 5 помалку од 5

  Marina Paskova (потврден сопственик)

  Прв пат го нарачав сеуште немомжам да кажам конкретно сега за сега ок

 3. 5 помалку од 5

  Aleksandra Bogdanovska (потврден сопственик)

  /

 4. 5 помалку од 5

  Мими Секулоска (потврден сопственик)

  Супер

 5. 5 помалку од 5

  Anonymous (потврден сопственик)

  Mnogu dobar proizvod za slabeenje i cirkulacija

Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.

Cancel

Зелен Чај (Екстракт) – 400мг

Препорачана доза: Како диететски производ се препорачува  2-3 капсули дневно,по една пред јадење.
Напомена: Не ја надминувајте препорачаната доза.
Да се чува на ладно и суво место, вон дофат на деца.
Производот не е замена за разновидна и избалансирана исхрана.